Skocz do zawartości

Infoshare Gdańsk


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.05.2019 o 09:03, Fredrixxon napisał:

A kogo stać na takie impreski? Pełny dostęp = miesięczna pensja. Niby u mnie na fyrtlu, a moge polizać przez szybę.

Fakt, tanio nie jest, ale biorąc pod uwagę, że corocznie tysiące ludzi wali drzwiami i oknami (6-7K ludzi), to chyba jakieś wartości za tym stoją :P Nie jestem fanem konferencji (raczej już nie bywam w roli gościa), ale akurat Infoshare dla ludzi ze świata nowych technologii w PL to bardzo ważna impreza. Dlatego cieszę się podwójnie, że będę mógł trochę popromować astrofotografię.

To jak? Będę miał z kim przybić piątkę ze środowiska astro?

PS. Bilety na konferencje były dużo tańsze wcześniej. Im bliżej, tym drożej. Z drugiej strony ciągle tam są jakieś tańsze warianty bez dostępu do imprez towarzyszących, czy specjalistycznych warsztatów.


image.pnghttps://www.facebook.com/events/299756277609490/


 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 12:18, Adam_Jesion napisał:

 tysiące ludzi wali drzwiami i oknami (6-7K ludzi), to chyba jakieś wartości za tym stoją
 

Miliardy ludzi walą też bigmaki, a jakoś ich wartości nie zachwycają :P

Jak będzie ci smutno, to zamówię pizzę i wszamiemy ją na parkingu pod stadionem  :essen:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sidiouss napisał:

@Adam_Jesion i jak było? 

Bardzo fajnie. Co ciekawe, ludzie lubią słuchać o fotografii kosmosu. To była moja 3, czy 4 prezentacja o astrofotografii w kręgach, które totalnie nie mają z nią nic wspólnego. Oczywiście o samych technikaliach, czy procesach w mojej prezentacji nie było ani słowa. Bardziej chodzi o samą zajawkę kosmosu, wyzwanie i popularyzację nauki przez fotografię. Było też o ewolucji astrofotografii, czyli o tym, jak zmieniała się ona w ostatnich 100 latach.

 

Obłożenie na widowni full, co nie tylko mnie zaskoczyło. Po prezentacji kolejka pytających - potencjalnych nowych astrofotografów skierowanych tu na astropolis :P

 

 

 

  • Lubię 3
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.