Skocz do zawartości

Newton 203/800 F/4 i akcesoria


Gość RadekK

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że przesiadam się na inny sprzęt mam do sprzedania teleskop, który używałem dotychczas do astrofoto. Przy okazji wystawiam kilka akcesoriów.

Do sprzedania zestaw:

  • Reflektor Newtona GSO 203/800 F/4 z systemem chłodzenia lustra głównego + obejmy + szyna dovetail vixen - 990 PLN
  • Wyciąg okularowy Crayforda z microfocuserem 10:1, podziałką mm - 2'' z clamping ringiem - 290 PLN
  • Lunetka celownicza / szukacz z krzyżem - 8x50 mm + mocowanie + stopka montażowa - 110 PLN
  • Redukcja wyciągu - 2" / 1¼" z clamping ringiem - 50 PLN
  • Korektor komy GSO - 270 PLN


Na zdjęciach teleskop jest uzbrojony w focuser Moonlite z silnikiem krokowym, którego nie trzeba reklamować. Rozważę sprzedaż teleskopu z tym focuserem. W takiej sytuacji cena zestawu do negocjacji. Preferuję sprzedaż całego zestawu, ale rozważę sprzedaż każdego elementu osobno. Koszty przesyłki pokrywa kupujący.

 

GSO01_small.JPG

GSO02_small.JPG

GSO03_small.JPG

GSO04_small.JPG

GSO05_small.JPG

GSO06_small.JPG

GSO07_small.JPG

GSO08_small.JPG

GSO09_small.JPG

GSO10_small.JPG

Edytowane przez RadekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry,

 

ponieważ szukam całego zestawu i najlepiej czegoś "zadbanego/używanego" od kogoś, kto kupił, dla siebie (a nie "na prezent dziecko dostało - nie trafiony, powinno być ok" :)

 

mam pytanie :

 

czy coś z tego zestawu jest jeszcze aktualne ?

 

Nie mam dużego doświadczenia z astronomią, jednak w rodzinie zawsze lubiliśmy fotografię, od starych Zenitów, po nowe aparty, które są teraz.

Podstawy jednak mam - trochę literatury, soft i mapy nieba.

 

Nie szukałem zatem zestawu do astrofoto od razu, ale widzę, że tu miałbym solidne podstawy a nawet trochę więcej.

 

Będę wdzięczny za informację, bo myślę że moglibyśmy szybko zamknąć całą transakcję - jeśli domówimy szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.