Skocz do zawartości

większa ogniskowa


NEPTUN

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.05.2019 o 22:35, wampum napisał:

Ale o co chodzi?.

Ja też mam mało ogniskowe, krótkie, długie, grube i chude okulary....no i?

Kurdę chyba już stary sie robię, nie nadanrzam:ermm:.

napisz o swoich spostrzeżeniach i uwagach na temat teleskopu i soczewek i amatorowi podsuń jakieś wskazówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, NEPTUN napisał:

napisz o swoich spostrzeżeniach i uwagach na temat teleskopu i soczewek i amatorowi podsuń jakieś wskazówki 

A słów proszę może by tak zacząć używać? Jak dla mnie Twoje posty nadają się na OSTa, a przy braku jakiekolwiek poprawy na bana. Trochę kultury... 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NEPTUN napisał:

napisz o swoich spostrzeżeniach i uwagach na temat teleskopu i soczewek i amatorowi podsuń jakieś wskazówki 

Heh.

Chyba jakiś "grubszy cwaniak" się trafił.

Człowieku, ewidentnie masz problem z poprawną polszczyzną.

A co do spostrzeżeń i uwag na temat sprzętu.....masz pełno informacji na tym forum i innych. Wystarczy poszukać, uzyć "google"....no tak ale jak Ty błędnie wpisujesz szukaną frazę, to masz problem. Najpierw podszkol gramatykę i składnię a póżniej weź się za astronomię.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sidiouss napisał:

A słów proszę może by tak zacząć używać? Jak dla mnie Twoje posty nadają się na OSTa, a przy braku jakiekolwiek poprawy na bana. Trochę kultury... 

Powiedz jak mam usunąć konto bo mam mniemanie że to klub robiących z ludzi pod ludzi Szydzących w wielkości swego smrodu ??? Myśleć raso nad ludzi bo się staniecie maso upadło w wielkości swego tryumfu !!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, NEPTUN napisał:

Powiedz jak mam usunąć konto bo mam mniemanie że to klub robiących z ludzi pod ludzi Szydzących w wielkości swego smrodu ??? Myśleć raso nad ludzi bo się staniecie maso upadło w wielkości swego tryumfu !!!

Poeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NEPTUN napisał:

Powiedz jak mam usunąć konto bo mam mniemanie że to klub robiących z ludzi pod ludzi Szydzących w wielkości swego smrodu ??? Myśleć raso nad ludzi bo się staniecie maso upadło w wielkości swego tryumfu !!!

Jeśli uważasz, że ludzie  potrafiący powiedzieć proszę i mówić pełnymi zdaniami to nadludzie, a Ci którzy nie potrafią wyartykułować pełnego kulturalnego zdania, to podludzie, to się z Tobą zgadzam. Zarówno ja, jak i inni tutaj chętnie Ci/Panu pomogą, ale wszystkim należy się wzajemny szacunek. Jeśli nie umiesz go okazać, to nie dziw się, że spotykasz się z podobnymi odpowiedziami. 

Edytowane przez sidiouss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEPTUN, napisz coś o sobie. Skąd jesteś? 

Bo Twoje wpisy tu i na forumastronomiczne.pl wyglądają jak automatyczne tłumaczenia z googla. 

Albo kręcisz sobie z nas bekę, albo jesteś zza dalekiej granicy? Hucuł czy co :flirt:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sidiouss napisał:

Jeśli uważasz, że ludzie  potrafiący powiedzieć proszę i mówić pełnymi zdaniami to nadludzie, a Ci którzy nie potrafią wyartykułować pełnego kulturalnego zdania, to podludzie, to się z Tobą zgadzam. Zarówno ja, jak i inni tutaj chętnie Ci/Panu pomogą, ale wszystkim należy się wzajemny szacunek. Jeśli nie umiesz go okazać, to nie dziw się, że spotykasz się z podobnymi odpowiedziami. 

I co nazywasz kulturo co wiesz o życiu charakter się nie liczy co ja rzucam komuś kłodę pod nogi jąkający człowiek też nie ma dla ciebie szacunku co KULTURA co wy w tych szkołach się uczycie jak się gnoić nawzajem i to nazywacie kulturo co wam ten kapitalizm do głowy uderzył mania wyższości to też jest okazywanie KULTURY jakiej  

  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NEPTUN napisał:

I co nazywasz kulturo co wiesz o życiu charakter się nie liczy co ja rzucam komuś kłodę pod nogi jąkający człowiek też nie ma dla ciebie szacunku co KULTURA co wy w tych szkołach się uczycie jak się gnoić nawzajem i to nazywacie kulturo co wam ten kapitalizm do głowy uderzył mania wyższości to też jest okazywanie KULTURY jakiej  

zrozumienie czegoś to też kultura nie można się czegoś domyślić podpowiedzieć to też kultura jak myślisz ??? te trzy znaki zapytania nie wykrzykniki to też kultura co nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, NEPTUN napisał:

zrozumienie czegoś to też kultura nie można się czegoś domyślić podpowiedzieć to też kultura jak myślisz ??? te trzy znaki zapytania nie wykrzykniki to też kultura co nie

No to postarom siem odpowiedzieć z kulturo. Lepszo okulary heprion niż soczewki barlowa

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś kogoś wprowadza w błąd a ten ciągnie temat i tyle według mnie za nieudolne pisanie nie można przesadzać w terrorze czy ośmieszaniu lepiej domyśleć się i jakoś ogólną uwagę z odpowiedzią na temat dać przemoc rodzi przemoc lepiej jakoś zrozumieć coś albo kogoś w zależności od poglądów społecznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neptun opanuj się. Jakie "poglądy społeczne"? O co Ci chodzi? Nie znam sklasyfikowanej dolegliwości skutkującej pisaniem w sposób niegramatyczny. Niektórzy mają problem jedynie z ortografią. Czasami pisząc pod wpływem emocji napisze się coś nieskładnie. Ale sposób w jaki Ty piszesz świadczy tylko o twoim niechlujstwie. I dlatego spotykasz się z taką reakcją. Pisanie w poprawny sposób świadczy o szacunku dla osoby, do której piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.