Skocz do zawartości

Mak Celestron 127mm SLT GO-TO.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ponieważ nabyłem niedawno Refraktor APO WO 98 FLT , będę niebawem wystawiał na sprzedaż Maka CELESTRON 127 SLT , XLT.Komplet jak ze sklepu w podanym niżej linku.
https://www.teleskopy.pl/Teleskop-Celes ... -2331.html
Cały zestaw tylko bez płytki do komputera i plastikowego szukacza Star Pointera.Wszystko w bardzo dobrym stanie bez wad.OTA Maka jest bardzo dobra pod względem optyki , warstwy XLT.Teleskop posiadałem z wymiany za inny mój sprzęt , znałem go wcześniej z oglądania nim niejednokrotnie Planet z kolegą Łukaszem.Chińskiego niewypału bym nie brał w wymianie , tylko sprawdzony w praktyce sprzęt. Teleskop daje bardzo dobre obrazy , kolimacja wzorowa jak i stan optyki , mechaniki i wizualny.Służył mi trochę dłużej niż pół roku.
Proponuję kwotę 1650zł i wysyłam cały zestaw z okularami Celestron: 25mm i 9mm , kątówką 1,25" , VB 1,25" , montażem GO-TO.Fajny sprzęt na balkon do bloku , czy też na szybkie wypady , lekki w sumie i mobilny.Posiadam oryginalne pudła z wkładami i opakowania.Oryginalny VB można zawsze zamienić na 2" i mamy wtedy Maka w wersji 2".Posiadam też inne okulary Plosla i Szukasz GSO Star Pointer z podświetleniem i zmianami podświetlanego krzyża , dostępne będą za dodatkową opłatą.Niebawem dodam do ogłoszenia jak zorientuję się co dokładnie mam w półce.
Kontakt PW lub tel.604054008.

Pozdrawiam Krzysztof. :wink:

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Być może , gdzieś mi się to otarło jak czytałem zachodnie recenzje , że Maki Celestrona mają warstwy XLT.Może faktycznie tak jest jak piszesz , nie zaprzeczam.

Teleskop w Rezerwacji do dzisiaj wieczorem , czekam na zainteresowanego zakupem , który ma przyjechać i obejrzeć sprzęt.Tak czy inaczej to bardzo dobry jakościowo optycznie Maczek , posiadałem słabsze optycznie Maki 127mm.Tego akurat posiadam od kolegi z wymiany za inny sprzęt i nie brał bym go w wymianie gdyby był optycznie przeciętny.

 

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.