Skocz do zawartości

Sprzedam EQ3-2 PRO GoTo + statyw stalowy 1,75


isset

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam montaż EQ3-2 PRO GoTo + statyw stalowy 1,75, dokładnie ten model, tylko na statywie stalowym (https://deltaoptical.pl/montaz-paralaktyczny-sky-watcher-eq3-2-synscan-statyw-stalowy-1-75).

 

Montaż zakupiony w Deltaoptical w Warszawie 6 listopada 2018 roku i ma 5 lat gwarancji. Sprzedaję, gdyż mój setup nieco utył i muszę przerzucić się na coś o większej nośności. Na tym montażu wisiał teleskop SW ED80 + Canon 600D. Robiłem nim 30-sekundowe ekspozycje bez guidingu, czego dowodem są zdjęcia poniżej robione na wiosennym zlocie RODOS. Uważam, że gwiazdki są całkiem okrągłe :)

 

Stan montażu jest idealny, żadnych zadrapań, wgnieceń, rdzy itd.

 

W zestawie wszystko co fabryka dała, czyli:
- statyw stalowy 1,75 (bardzo stabilny, kawał żelastwa)
- głowica paralaktyczna
- zasilacz (brak w zestawie, dokupiony osobno)
- luneta biegunowa
- własnoręcznie wykonanie podświetlanie lunety biegunowej, śmiesznie wygląda, ale działa :)
- pilot SynScan
- wszystkie kable

 

Posiadam oryginalne kartony i wszystkie torebeczki po kablach :)

 

Gratis dorzucam walizkę transportową, w której mieści się sama głowica i wszystko co jest niezbędne do obsługi tego montażu.

 

Montaż bez problemu łączy się z laptopem i jest obsługiwany przez Ascom EQMOD + Cartes du Ciel lub dowolny inny program do akwizycji. Ja akurat używałem zestawu EQMOD + CDC + APT

Ze względu na wagę i gabaryty preferowany odbiór osobisty w Warszawie, ewentualnie mogę podjechać samochodem do 50km, ostatecznie mogę wysłać kurierem.

Cena, jaką chcę za niego dostać, to 1800 zł do negocjacji.

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.