Skocz do zawartości

[S] T7 Astro camera (klon ASI120)


sidiouss

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam na sprzedanie kompletnie nową, otwartą tylko do sprawdzenia kamerkę T7 Astro Camera w wersji kolor (Matryca ta sama co ASI120 :))

 

Może służyć jako kamera guidująca lub jako kamerka planetarna.

Można też jej użyć jako kamerka typu polemaster po dołożeniu do niej obiektywu CCTV (25mm lub 50mm) i ustawiać nią na biegun przy pomocy Sharpcapa.

 

Dodatkowo mogę dorzucić mocowanie w otwór lunetki biegunowej HEQ5/Star Adventurer :)

 

Na razie drugiej nie potrzebuję, więc ta może znaleźć się w zestawie innego właściciela.

 

W zestawie co fabryka dała - kamerka, przewód USB, obiektyw szerokokątny, przejściówki C-mount, CS-mount itp :)

 

Cena wywoławcza 500zł :)

 

Obniżka do 450zł :)

 

Zapraszam na PW!

 

858673084_2019-06-25(1).thumb.jpg.0b706f90b189e9436457b048464f814b.jpg

 

2019-06-25.jpg.b9d0e3d445a4ef32dc252c0a1b808a71.jpg

 

Edytowane przez sidiouss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja trwa dalej, dziękuję za odzew na moje ogłoszenie. 

 

Za kamerę zapłaciłem 98 dolarów po kursie 3.85, co daje nam 377.3zł, a do tego jak to zwykle bywa na WER Pruszcz Gdański, został mi doliczony VAT w wysokości 23% wartości przesyłki.

 

Za całość w sumie zapłaciłem jakieś 460zł, czego do tej pory nie policzyłem, stąd widzę, że cena rzeczywiście zawyżona. 

 

Pozdrawiam serdecznie, 

Michał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.