Skocz do zawartości

SW Flex 14"


astrokarol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wstępnie wystawiam na sprzedaż SW Flex 14". Taki jak ten: https://deltaoptical.pl/teleskop-sky-watcher-dobson-14-flex-tube?from=listing&q=sw+flex

Teleskop jest "odświeżony", tj. lustra umyte, reszta też, rysy zamalowane czarnym lakierem (bo kilka ich było). Wszystko działa dobrze. Jeśli kupujący ma okulary to teleskop jest gotowy do obserwacji. Do wyboru szukacz 50 mm prosty lub kątowy (nie ma krzyżyka ale mogę wkleić). W płycie łączącej boki dobsona dałem gąbkę by tuba opadając nie obijała się. Więcej szczegółów na PW.

Cena wyjściowa 3690 zł z odbiorem osobistym. Do negocjacji. 

 

To wstępna oferta bo szukam innego Newtona więc potrzebuje kasy ale jak na razie nie ma ofert. Gdyby jednak ktoś był konkretnie zdecydowany to sprzedam. Na giełdę niedługo też wstawię ofertę na SW 200/1000. 

Edytowane przez astrokarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze.

 

Da się go wozić na obserwacje ale docelowo ja bym wymienił w nim dobsona na własnoręcznie robionego (mniejszego i lżejszego).

Po za tym, sama tuba mnie zaskoczyła jakością. Jest sztywna, trzyma kolimacje (o dziwo). Jest naprawdę git. Wyciąg też przyzwoity. 

 

Chce sprzedać ponieważ raz, że kupiłem go z założenia jako tymczasowy (do testów) a dwa, ostatnio w domu co raz bardziej narzekają, że "zawala" miejsce.

 

Odbiór w okolicy Dęblina. Mogę też dowieść, kwestia indywidualnych ustaleń. 

Edytowane przez astrokarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, piotrkusiu napisał:

To zbrodnia sprzedawać taki sprzęt w tak niskiej cenie. Ktoś, kto ma w miarę stacjonarną miejscówkę będzie wniebowzięty :)

 

Nie obrażę się na negocjację w górę :P 

 

peter5 ma dać znać do wieczora czy bierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.