Skocz do zawartości

SW 200/1000


astrokarol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Sprzedam SW 200/1000

Tuba, obejmy, szyna Vixena 335 mm, redukcja 2"/1,25", przedłużka 2", oprawa na filtr słoneczny z filtrem ND5, maska Bahtinova
 
LW trochę przykurzone, LG umyte i aktualnie leży bezpiecznie w pudełku by nie kurzyło się. Tuba w dobrym stanie. "Świecące" elementy wyczernione lakierem. LG polakierowane też, od spodu i po bokach. LW również wyczernione. Tuba była używana na Dobsonie ATM (nie na sprzedaż bo wstyd :D). Rączkę do noszenia mogę zostawić jeśli kupującemu odpowiada jej estetyka. Koła (patrz zdj.) zdejmę (nie dotyczy to ładnej wersji Dobsona, patrz niżej). Gumki od wyciągu niestety pękły, powinienem je mieć w astroszafie (można je sobie przykleić). Dodaje do niej oprawę na filtr słoneczny. Nie gwarantuje, że ten filtr który jest teraz wklejony jest bezpieczny (ma już co najmniej 3 lata). Dawno go nie używałem.
Do tego maska Bahtinova bez mocowania (ale jeśli kupujący ma pomysł mocowania to wydrukuje).
 
Sporo dzięki tej tubie udało mi się zobaczyć, m.in. kwintet Stephana , 4 gromady kuliste w M31 z podwórka (20,1 mag/arcsec^2). Dzięki foli 2-3 lata temu pokazał mnóstwo pięknych plam na Słońcu. Zaćmienie Słońca, tranzyt Merkurego.

 

Cena 700 zł z preferowanym odbiorem osobistym. Mogę dojechać. Kwestia dogadania się.

 

Cena 780 zł z wysyłką. Mam oryginalny karton (o ile myszy na strychu nie zjadły) ale wysyłka to ostateczność.

 

Mogę ewentualne w cenie około 120 zł zrobić ładną wersję Dobsona. Część już jest (patrz zdj.) więc było by to w tym stylu utrzymane (oczywiście boki zostaną odnowione).

Zdjęcia niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
5 hours ago, astrokarol said:

Aktualne.

Dzień dobry,

jestem zainteresowany - proszę o więcej informacji - co się zmieniło od założenia wątku. Czy sprzęt dalej jest w 100% sprawny?

Z wyrazami szacunku

Michał Dobrzański

ipv6(małpka)wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 22:57, emdo napisał:

Dzień dobry,

jestem zainteresowany - proszę o więcej informacji - co się zmieniło od założenia wątku. Czy sprzęt dalej jest w 100% sprawny?

Z wyrazami szacunku

Michał Dobrzański

ipv6(małpka)wp.pl

Przepraszam, że tak późno, nie zauważyłem powiadomienia. Teleskopu nie używam więc nie ma żadnych zmian. Stan taki jak w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.