Skocz do zawartości

[S] Canon 450d mod


blendzior

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam 450d modyfikowany poprzez usunięcie filtra sprzed matrycy bez zamontowanego baadera a więc nie nadający się do dziennych zdjęć. Potencjalnego kupującego ostrzegam od razu że aparat nie jest w idealnym stanie wizualnym jednak jest w pełni sprawny. Posiada on dwa malutkie pęknięcia na brzegu oraz spodzie obudowy ponieważ raz mi spadł z torby foto jednak na szczęście uszkodzenia dotyczą tylko elementów plastikowych. Oprócz tego że względu na wiek nie posiada on gumki zatykającej wejście zasilacza sieciowego oraz gumki pod kciukiem. Na zdjęciu brak muszli ocznej jednak już ją dokupiłem. Matryca potrzebuje czyszczenia, jeśli ktoś posiada patyczki do matrycy można to zrobić samemu (nie robiłem tego nigdy ponieważ i tak robiłem zawsze flaty). Na tym koniec pokazywania minusów, aparat jest znany chyba każdemu kto zaczyna przygodę z astrofoto za pomocą lustrzanki. Jest on modyfikowany a więc wyłapuje o wiele więcej promieni h-alpha. Jest on w pełni sprawny mechanicznie używałem go aż do sprzedaży montażu (niestety nie mam teraz czasu żeby siedzieć całymi nocami i felgi fotografować niebo). Co do przebiegu migawki to nie wiem, próbowałem sprawdzić za pomocą chyba wszystkich darmowych programów i żaden nie współpracował, jeśli ktoś podpowie jak wiarygodnie sprawdzić przebieg to oczywiście go sprawdzę Pomimo niezbyt zachęcającego wyglądu nigdy mnie nie zawiódł i polecam każdemu kto chce zacząć fotografować nocne niebo za małe pieniądze, sprzedaję ponieważ nie będę go już używał a szkoda żeby kurzył się w torbie. Cena ze względu na stan zewnętrzny aparatu będzie symboliczna: 200zl + wysyłka na koszt kupującego. W zestawie aparat, nieoryginalny pasek, ładowarka oraz 3 akumulatory zamienniki. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie, w razie pytań zapraszam do kontaktu

IMG_9063.JPG

IMG_9065.JPG

IMG_9068.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.