Jump to content
megrez23

Szukacz Sky-Watcher 6x30 z nasadką

Recommended Posts

Jeśli ktoś chce zamienić kątowy na prosty SW 6x30 to za moją dopłatą wymienię. Pozdrawiam Jarek 

Orientujesz się, ma obraz ziemski ? 

Gdzieś czytałem, że odwrócony lewo na prawo. Ale mogę się mylić. 

Aktualne. Mogę zamienić na GSO SV 15 mm za dopłatą. Okulary praktycznie nowe.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Wydrukuj sobie spektroskop
      Spektroskopia jest dziedziną, w której coraz częściej realizują się astroamatorzy. W Europie szczególnie zaawansowani są tu koledzy z Francji oraz UK. My cóż, dopiero nieśmiało próbujemy, ale nawet tutaj na forum mamy przykłady osób, które osiągają już bardzo dobre wyniki @bajastro.
        • Like
      • 27 replies
    • NGC 6946 galaktyka Fajerwerk
      NGC 6946 - galaktyka spiralna Fajerwerk na granicy Łabędzia i Cefeusza w odległości 22 milionów lat świetlnych, o jasności 9,6m i rozmiarach 11’ x 10’
        • Like
      • 1 reply
    • Astropolis jako Organizacja Pozarządowa - nowa ekscytująca przygoda
      A więc drogie koleżanki i drodzy koledzy - zmieniamy tor. Przywitajcie nową markę: Fundacja Astropolis. Liczę, że ta ścieżka bardzo wam się spodoba. To grube odcięcie dwóch diametralnie różnych rzeczywistości. Dla mnie osobiście to potężny wstrząs ideowy. Szansa nie tylko na rozwój tej społeczności daleko wykraczający poza moje możliwości (kompetencyjne i życiowe, bo przecież Fundacja będzie istnieć nawet po czasie, kiedy mnie z wami już nie będzie), ale także na zaszczepienie wielu zupełnie nowych projektów korzystających ze struktur fundacji.
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 29 replies
    • Nowe działy dla początkujących na Astropolis
      W nawiązaniu do apelu zasygnalizowanego w tym wątku wdrożyłem dzisiaj nowy typ for na Astropolis - tzw. Pytania i Odpowiedzi. Działa to dokładnie tak, jak np. na StackOverflow, czyli ktoś zadaje pytanie, reszta odpowiada i ocenia ich jakość. Autor pytania (lub moderator) w odpowiednim momencie oznacza odpowiedź jako najlepszą (wyczerpującą zakres pytania). 
        • Love
        • Thanks
        • Like
      • 16 replies
    • Czym są przestrzenie kolorystyczne (sRGB, AdobeRGB) i jak nimi zarządzać
      Proces zarządzania kolorem (sRGB, AdobeRGB, itp) na konkretnym przykładzie.

• 41 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.