Skocz do zawartości

APO Takahashi FS102 z akcesoriami sprzedam


Julians

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam teleskop APO Takahashi FS102 z akcesoriami w bardzo dobrym stanie. Niestety, już od ponad 10 lat nie mam czasu na to piękne hobby.

W zestawie oddam bezpłatnie widoczny na zdjęciu statyw i montaż wraz z kontrolerem VIXEN Star Book, który zepsuł się właśnie około 10 lat temu, z braku czasu nie miałem czasu nim się zająć.

 

Do sprzedania mam:

- teleskop APO Takahashi FS102 wraz z torbą pokrowcem, oryginalnym szukaczem, adapterem William Optics 2cale (jak na zdjęciu), różne przejściówki oraz pierścienie oraz statywem i montażem z Vixen star book- 7700 zł,   

- okular TELE VUE Panoptic 35mm w idealnym stanie - 1300 zł

- okular Vixen LVW 5 mm w idealnym stanie - 600 zł

- soczewkę Barlowa OPT 2 x 2" ED w idealnym stanie - 150 zł

 

Teleskop APO Takahashi FS102 – apochromatyczny fluorytowy dublet, apertura 102mm, ogniskowa 820mm. Jest to jeden z najlepszych dwuelementowych apochromatów do zastosowań wizualnych, CCD i fotograficznych.

Oferowane okulary są z najwyższej półki. Więcej informacji można znaleźć bez problemu w internecie.

 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu - tomasz@zendu.pl.

 

 

 

Spoiler

2007414157_Takahashi4(1).thumb.jpg.8585ba7f78e065548e4491f1ee2f7b21.jpg

 

Spoiler

 

 

Takahashi3 (1).jpg

Takahashi2 (1).jpg

Takahashi1 (1).jpg

Takahashi9.jpg

Takahashi8.jpg

okular Tele Vue 35 .jpg

Takahashi6.jpg

okular Tele Vue 35.jpg

okular Vixen LVW .jpg

okular Vixen LVW.jpg

akcesoria.jpg

barlow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.