Skocz do zawartości

Brak możliwości dodania statusu


count.neverest

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem chyba od zawsze. Gdzieś powinno być pole tekstowe, ale ja go nie mam i tym samym nie mogę nic napisać. Odpowiadać na statusy oczywiście mogę. 

Testowałem to już na kilku komputerach, pod IE, FF i Chrome. Za każdym razem zalogowany, także w trybie prywatnym przeglądarki, bez działania pluginów. Teraz widzę, że na smartfonie również tak jest. Ktoś ma podobny problem? Tak to u mnie wygląda. 

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ten problem pojawił się po dużej aktualizacji silnika forum ponad dwa lata temu. Część użytkowników ma domyślnie wyłączoną opcję dodawania statusów. Co jakiś czas dostaję zapytanie na priva i jak tylko odczytam to koryguję to w panelu. Wydaje mi się, że publicznie też kiedyś ogłaszałem żeby takie coś zgłaszać. Problem polega na tym, że jest to ustawienie przypisane indywidualnie do konta i nie można tego edytować masowo (np wchodząc w ustawienia grupy). Tak czy owak, dodawanie statusów dla @count.neverest, @astrocola i @MateuszK powinno być już możliwe, a jeśli ktoś jeszcze zmaga się z tego typu problemem - proszę domagać się w tym wątku ;)

  • Dziękuję 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paether napisał:

Problem polega na tym, że jest to ustawienie przypisane indywidualnie do konta i nie można tego edytować masowo (np wchodząc w ustawienia grupy)

Wygląda na to, że dodawanie statusów to bardzo strategiczna i kluczowa funkcjonalność, skoro jest tak wyjątkowo chroniona :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nova napisał:

Niestety nie mam możliwości dodawania statusów

Już masz ^_^

 

3 godziny temu, Nova napisał:

U mnie statusy są ucięte z prawej strony i nie mogę ich w całości przeczytać.

To 'wina' statusu sidioussa, który zawiera długi ciąg znaków bez spacji i tym samym rozjeżdża statusy :getlost: Kiedyś już ta kwestia została poruszana i niestety nadal stanowi problem. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
12 minut temu, isset napisał:

A to nie chodzi o cache przeglądarki? 

Raczej nie, bo gdyby chodziło o cache przeglądarki, to Paether nie byłby w stanie wczoraj błyskawicznie odblokować mi wczoraj tej funkcjonalności. :) 

 

Zastanawiam się czy nie dałoby się po prostu puścić jakiegoś selecta i update'a na bazie, który by przestawił tę wajhę wszystkim użytkownikom którzy są dotknięci. Ale może bezpieczniej klikać ręcznie, niż puszczać coś takiego na produkcji ;) 

Edytowane przez Krawat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Krawat napisał:

Raczej nie, bo gdyby chodziło o cache przeglądarki, to Paether nie byłby w stanie wczoraj błyskawicznie odblokować mi wczoraj tej funkcjonalności. :) 

@isset pisał o innym problemie ze statusami. Czasem "wyjeżdżają" poza stronę ;) 

 

@Szymek_O, @Bezel zrobione ;) 

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.