Jump to content
Sign in to follow this  
count.neverest

Brak możliwości dodania statusu

Recommended Posts

Mam taki problem chyba od zawsze. Gdzieś powinno być pole tekstowe, ale ja go nie mam i tym samym nie mogę nic napisać. Odpowiadać na statusy oczywiście mogę. 

Testowałem to już na kilku komputerach, pod IE, FF i Chrome. Za każdym razem zalogowany, także w trybie prywatnym przeglądarki, bez działania pluginów. Teraz widzę, że na smartfonie również tak jest. Ktoś ma podobny problem? Tak to u mnie wygląda. 

 

 

image.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej,

Ten problem pojawił się po dużej aktualizacji silnika forum ponad dwa lata temu. Część użytkowników ma domyślnie wyłączoną opcję dodawania statusów. Co jakiś czas dostaję zapytanie na priva i jak tylko odczytam to koryguję to w panelu. Wydaje mi się, że publicznie też kiedyś ogłaszałem żeby takie coś zgłaszać. Problem polega na tym, że jest to ustawienie przypisane indywidualnie do konta i nie można tego edytować masowo (np wchodząc w ustawienia grupy). Tak czy owak, dodawanie statusów dla @count.neverest, @astrocola i @MateuszK powinno być już możliwe, a jeśli ktoś jeszcze zmaga się z tego typu problemem - proszę domagać się w tym wątku ;)

 • Thanks 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Paether napisał:

Problem polega na tym, że jest to ustawienie przypisane indywidualnie do konta i nie można tego edytować masowo (np wchodząc w ustawienia grupy)

Wygląda na to, że dodawanie statusów to bardzo strategiczna i kluczowa funkcjonalność, skoro jest tak wyjątkowo chroniona :) 

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie mam możliwości dodawania statusów, ale nie o tym chciałam napisać. U mnie statusy są ucięte z prawej strony i nie mogę ich w całości przeczytać.

 

status.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Nova napisał:

Niestety nie mam możliwości dodawania statusów, ale nie o tym chciałam napisać. U mnie statusy są ucięte z prawej strony i nie mogę ich w całości przeczytać.

 

 

Mam podobnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapomniałam dodać, że tak jest na kompie, na telefonie jest ok :original:

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Nova napisał:

Niestety nie mam możliwości dodawania statusów

Już masz ^_^

 

3 godziny temu, Nova napisał:

U mnie statusy są ucięte z prawej strony i nie mogę ich w całości przeczytać.

To 'wina' statusu sidioussa, który zawiera długi ciąg znaków bez spacji i tym samym rozjeżdża statusy :getlost: Kiedyś już ta kwestia została poruszana i niestety nadal stanowi problem. 

 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Our picks

  • MGAB-V249 - nowy rodzaj gwiazd zmiennych!
   Gwiazdy zmienne można poszukiwać na dwa sposoby. Obserwujemy losowy fragment nieba w poszukiwaniu obiektów zmieniających swój blask lub korzystamy z archiwalnych danych pomiarowych wykonanych przez różne obserwatoria astronomiczne (np. ASAS-SN, ZTF).
    • Thanks
   • 8 replies
  • Ankieta miesiąca stycznia - wybieramy Polski APOD stycznia !
   Przypominam zasady - każdy głosuje na JEDNĄ z prac wybranych przez ekspertów portalu Polski Astronomy Picture Of the Day w styczniu. Wasz wybór zadecyduje, które zdjęcie będzie brało udział w głosowaniu na zdjęcie roku!
    • Like
   • 18 replies
  • Druk 3d. Projekty wydruków przydatnych w astronomii amatorskiej i nie tylko amatorskiej.
   @Adam_Jesion zachęcił mnie do założenia tematu odnośnie druku 3d. Z oczywistych względów nie ma sensu powielać treści poświęconych zagadnieniom sprzętowym, które można znaleźć w dedykowanych temu stronach/forach. To forum Astro, więc skupmy się naszym podwórku.
    • Like
   • 59 replies
  • Akcja grupowa - montaże Lupus AI
   Ruszamy z akcją zapisów na zakup naszych teleskopów! Oferowany montaż będzie miał sporo istotnych poprawek względem prototypu który przyjechał na jesienny zlot i który obecnie użytkuję. Będzie też przygotowany do instalacji enkodera i gdy skończymy obecnie projektowany sterownik to przyjedziemy i zainstalujemy wszystko co potrzeba.
   • 49 replies
  • Wydrukuj sobie spektroskop
   Spektroskopia jest dziedziną, w której coraz częściej realizują się astroamatorzy. W Europie szczególnie zaawansowani są tu koledzy z Francji oraz UK. My cóż, dopiero nieśmiało próbujemy, ale nawet tutaj na forum mamy przykłady osób, które osiągają już bardzo dobre wyniki @bajastro.
   • 70 replies
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.