Skocz do zawartości

Zlot Kudłacze 2019


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim.

Od jutra zlot na Kudłaczach , Wszystkich Serdecznie Zapraszamy , mój tel.604054008.
Ja biorę ze sobą Maka Intesa 8" , F10 i Lornetę kątową 100mm , wszystkie szkiełka jakie mam i filtry , Lornetę Fujijona 10X70 , jak mi wejdzie w bagażnik to wezmę jeszcze APO WO FLT 98 , ale bez montażu EQ3-2 , gdyż już nie uciągnę więcej. :D
Bracia Grzegorz i Krzysztof "Bolidy" powinni dotrzeć z Newtonem 20". Ja już więcej nie zabiorę , gdyż bagażnik mam na Full zapakowany a biorę jeszcze dwóch Kolegów ze sobą , Konrada z Krakowa i Jarka Max.
Będzie też Marcin "Snackersen" z Bino 2X120ED , tak że sprzęt mamy jak należy i praktycznie do każdego obiektu nieba.
Zbyszek ZP53 będzie z SCT 9,25" , powinno być nas najwięcej w przyszły weekend , gdyż sporo osób deklarowało wtedy swój przyjazd.
Odnośnie Rezerwacji noclegu jeżeli ktoś by się zdecydował to Proszę śmiało do mnie dzwonić.Bez noclegu też można zaglądnąć i z nami pooglądać.Będziemy na pewno do 2 Września po południu , potem może nas już nie być. Wrzuciłem poniżej parę fotek z zeszłego roku.:D

Pozdrawiam Krzysztof. :wink:

14717063_1259067537467771_1100211470625653570_n.jpg

IMG_0099.JPG

IMG_0092.JPG

IMG_0089.JPG

14724506_1259070574134134_6171021341394843848_n.jpg

IMG_0107.JPG

IMG_0084.JPG

IMG_0109.JPG

Edytowane przez Edgens
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Proszę link do zdjęć ze zlotu , które wstawiliśmy na forum "Astromaniak".

https://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?f=38&t=93&start=850

Odwiedził nas też Catalin i było z nami duże APO CFF D-185mm , F-6,8.

 

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

Od Piątku do Niedzieli jesteśmy na Kudłaczach , ośrodek jest wolny , Serdecznie Wszystkich Chętnych Zapraszamy do wspólnego oglądania skarbów nieba.Są wolne noclegi dla większej ilości osób w razie pytań najlepiej Proszę do mnie dzwonić , tel.604054008.

Rozmawiałem z Marcinem Filipkiem , jak się uda to przyjedzie na Kudłacze z soboty na niedzielę ze swoim Teleskopem 16". Będą bracia Krzysztof i Grzegorz "Bolidy" z kolegami , wezmą planetarnego Newtona 150mm , koleżanka Kasia z mężem z Krakowa , Marcin "Snackersen" z BINO 120 ED , powinno być dobrze.Ja biorę Refraktor APO WO 98 FLT.Oby tylko pogoda dopisała. Z piątku na sobotę robimy Grilla a z soboty na niedzielę oglądamy.:-)

Pozdrawiam Krzysztof. :-)

14717063_1259067537467771_1100211470625653570_n.jpg

Edytowane przez Edgens
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edgens ile tam za nocleg krzyczą ? :) W sumie mam rzut beretem a zapoznał bym się z "okolicznymi tubiarzami" tyle nie wiem jak mi się poukłada z czasem ....

I jeszcze pytanie - będzie ktoś z dzieciakami ?

Edytowane przez komprez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Spotkanie i oglądanie bardzo udane , było nas w sumie 12 osób.Dwa razy był Grill i oglądanie.Pogoda dopisała.
Świetnie że byliście , zawsze to w grupie jest przyjemnie razem pooglądać i porozmawiać.
Marcina BINO 2X120ED pokazało nam piękny Księżyc , Planety i nie tylko.Kolegi Marcina LB 16" też zrobił swoje na obiektach DS i praktycznie wszystko zostało pooglądane.Mój Refraktor APO WO 98 FLT też spisał się znakomicie , generalnie myślę Wszyscy zadowoleni.Byliśmy dzisiaj także na Zarabiu w Myślenicach , sporo ludzi i ruch jak w lecie.

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

M1.jpeg

M2.jpeg

M3.jpeg

M4.jpeg

M10.jpeg

M8.jpeg

M9.jpeg

 

M6.jpeg

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Paether zmienił(a) tytuł na Zlot Kudłacze 2019

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.