Skocz do zawartości

KIANO Slimstick


Imar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na sprzedaż trafia mój wiernie działający mini komputerek od firmy KIANO.

 

Podzespoły to

Intel atom 1.83 mhz 4 rdzenie

2gb ram ddr3

Czytnik kart pamięci do 64gb

32 gb pamięci wewnętrznej (emmc flash) działa z szybkością ssd (czas uruchamiania 15-20s)

1x usb 2.0

1x micro usb

Wifi, blootooth

HDMI

Wgrany dziś (aktywowany) nowy WIndows 10 home 32 bit (1903).

Fabryczny zasilacz 5v 2,5A

Można zasilać go z HDMI.

Jest mniejszy od paczki papierosów.

 

Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie co najwyżej jakieś milimetrowe ryski na obudowie, wtyki USB twardo trzymają.

Wydajnościowo jest jak najbardziej OK do pracy biurowej i zastosowań multimedialnych, wiadomo że nie dorówna PCtowi dla graczy.

Używam go do sterowania setupem zdalnie przez TeamViewer, posiada w biosie wiele funkcji które pomagają mu działać w obserwatorium gdzie nie mamy jak przypilnować sprzętu, co brałem pod uwagę przy zakupie ( w przypadku zbyt dużej temperatury w pomieszczeniu (w lato) komputer się wyłączy, w przypadku przerwy w dostępie zasilania automatycznie się uruchomi ponownie, w przypadku przegrzewania procesor zmniejszy taktowanie).

Kupiłem mini PC dużo droższe i z dużo lepszymi podzespołami, ten staje mi się zbyteczny.

Planowałem go użyć jako serwer do WWW ale zrezygnowałem z tego pomysłu.

 

Cena jaka mnie zadowala to 170 zł ( wysyłka już wliczona).

Pozdrawiam.

20190828_154445.jpg

Edytowane przez Selmak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.