Skocz do zawartości

Parki okularów do bino


w2097

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z potrzebą redukcji liczby okularów na sprzedaż trafiają następujące pary:

1. Celestron 10 - stan bardzo dobry, drobne ryski na tulejkach, same okulary. Nie wiem jakiej są konstrukcji ale oferują niewielkie pole więc może Kellnery. Cena 100 zł
2. Celestron Omni Plossl 12 - stan bardzo dobry, kilka wyraźnych śladów na tulejkach, w zestawie zatyczki i pudełka. Cena 160 zł
3. Celestron 15 - stan bardzo dobry, drobne ryski na tulejkach, w zestawie zatyczki. Nie wiem jakiej są konstrukcji ale mają spore soczewki oczne i całkiem duże pole widzenia więc trochę przypominają pod tym względem okulary Sky Watcher WA-66, może to jakaś bliźniacza konstrukcja. Cena 200 zł
4. Baader Classic Ortho 18 - stan bardzo dobry, w zestawie zatyczki. Cena 300 zł

Do cen należy doliczyć koszt przesyłki kurierskiej w wysokości 15 zł. W przypadku zakupu przez jedną osobę więcej niż jednej pary koszt kuriera biorę na siebie.

DSC_7507.JPG

DSC_7508.JPG

DSC_7509.JPG

DSC_7510.JPG

DSC_7511.JPG

DSC_7512.JPG

DSC_7513.JPG

DSC_7514.JPG

DSC_7515.JPG

DSC_7517.JPG

DSC_7518.JPG

DSC_7519.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

1. Celestron 10 - stan bardzo dobry, drobne ryski na tulejkach, same okulary. Nie wiem jakiej są konstrukcji ale oferują niewielkie pole więc może Kellnery. Cena 100 zł
2. Celestron Omni Plossl 12 - stan bardzo dobry, kilka wyraźnych śladów na tulejkach, w zestawie zatyczki i pudełka. Cena 160 zł
3. Celestron 15 - stan bardzo dobry, drobne ryski na tulejkach, w zestawie zatyczki. Nie wiem jakiej są konstrukcji ale mają spore soczewki oczne i całkiem duże pole widzenia więc trochę przypominają pod tym względem okulary Sky Watcher WA-66, może to jakaś bliźniacza konstrukcja. Cena 200 zł
4. Baader Classic Ortho 18 - REZERWACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.