Jump to content
Sign in to follow this  
komprez

Coś poczerniał Astropolis ...

Recommended Posts

Wy też tak macie ? :) Podoba się wam ? mnie osobiście przypomina FA .... i jest całkiem ok choć poprzednia wersja lepiej się czytała (kontrastowe było)

Jaka poprzednia wersja? Może zmieniłeś sobie skórkę z białej na jedyną słuszną? :P

• Like 3

Nie nic nie zmieniałem .... miałem przez chwile błąd Eroor 500 przy ładowaniu forum przez jakieś 30 min i wróciło mi w wersji czarnej :D 

image.thumb.png.22001a75f322e09ea5b545921113d4c7.png

Zmieniłem styl na biały i heca ... na czarnym działa wszystko ok

image.thumb.png.66ec80ed5c21b62aec11848ab9a55d4f.png

A może to będzie tak że czarny będzie tylko w nocy?

Może jakiś chwilowy błąd, generalnie od dłuższego czasu mamy dwie wersje do wyboru :) Dla każdego coś dobrego.

Obie wersje kolorystyczne działają mi bez problemu...

ap.jpg

• Thanks 1

Na samym dole strony można wybrać.

Astropolis nocą.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Musiałem Wam zmienić na czarną gdyż naprawiałem białą, a chciałem byście mieli dostęp do forum.

6 minut temu, DawPi napisał:

Musiałem Wam zmienić na czarną gdyż naprawiałem białą, a chciałem byście mieli dostęp do forum.

A już chcieli chłopa wysłać do okulisty :D

8 godzin temu, Adm2 napisał:

Na samym dole strony można wybrać.

Uff od razu lepiej. 

boże jakie to brzydkie...

z początku nie byłem pewien czy to wina tego konkretnego stylu czy tylko przyzwyczajenie do jasnego tła bo przecież prawie wszystkie strony na świecie są jasne :D ale jednak nie, istnieją estetyczne zrobione fora z ciemnym tłem, np. steam.

jeżeli zaliczymy do ciemnych każde forum gdzie literki są jaśniejsze od tła to nawet astromaniak jest niedoścignionym wzorcem piękna w porównaniu do ciemnego stylu astropolis :P

sprawdziłem też jak wypada w porównaniu do ciemnego FA i FA wydaje się trochę mniej brzydkie.

potem miałem hipotezę że oba są "na odwal się" negatywem białego stylu i tak przypadkowo wyszło, ale nie, to nie jest prosty negatyw i ktoś jednak to zaprojektował mając jakąś koncepcję. więc już nie wiem :P

może wraz ustandaryzowaniem się w internecie jasnych motywów, artyści, którzy potrafili zaprojektować ładny ciemny styl powymierali z głodu?

to co mogę wskazać palcem to niektóre elementy, dyskretnie wyszarzone w jasnym stylu, w ciemnym robią się nachalnie świecące np. ikonka oceniania (lajkowania), tagi, wybieraczka na górze ("wyświetla tematy z xxx forów"). jasny baner astroshopu też nie pomaga. pewne różnice są chyba nieuniknione - żółta buźka :) na jasnym to tylko buźka, żółta buźka na ciemnym jest neonem rozświetlającym mrok.

• Like 1
  • Confused 1

Ludziom bardziej podoba się czarny (mi też), a przecież ,,miliardy much nie mogą się mylić".

szuu ustaw sobie po prostu styl jasny i tyle.

Mi ten dark mode odpowiada, wzrok się mniej męczy, szczególnie nie wali po oczach podczas wieczornego przeglądania ;) 

Na FA jakby nieco lepiej dopracowana wersja ciemna.

A co z opracowywaniem nowego logo forum AP, tak jak Adam chciał?

Będziecie coś opracowywać czy jednak nie?

Prac do zawzorowania się jakimś ciekawszym pomysłem na elementy graficzne proponowanych było mnóstwo.:emotion-5:

Edited by soczi

1 godzinę temu, szuu napisał:

boże jakie to brzydkie...

z początku nie byłem pewien czy to wina tego konkretnego stylu czy tylko przyzwyczajenie do jasnego tła bo przecież prawie wszystkie strony na świecie są jasne :D ale jednak nie, istnieją estetyczne zrobione fora z ciemnym tłem, np. steam.

jeżeli zaliczymy do ciemnych każde forum gdzie literki są jaśniejsze od tła to nawet astromaniak jest niedoścignionym wzorcem piękna w porównaniu do ciemnego stylu astropolis :P

sprawdziłem też jak wypada w porównaniu do ciemnego FA i FA wydaje się trochę mniej brzydkie.

potem miałem hipotezę że oba są "na odwal się" negatywem białego stylu i tak przypadkowo wyszło, ale nie, to nie jest prosty negatyw i ktoś jednak to zaprojektował mając jakąś koncepcję. więc już nie wiem :P

może wraz ustandaryzowaniem się w internecie jasnych motywów, artyści, którzy potrafili zaprojektować ładny ciemny styl powymierali z głodu?

to co mogę wskazać palcem to niektóre elementy, dyskretnie wyszarzone w jasnym stylu, w ciemnym robią się nachalnie świecące np. ikonka oceniania (lajkowania), tagi, wybieraczka na górze ("wyświetla tematy z xxx forów"). jasny baner astroshopu też nie pomaga. pewne różnice są chyba nieuniknione - żółta buźka :) na jasnym to tylko buźka, żółta buźka na ciemnym jest neonem rozświetlającym mrok.

Idź i nie grzesz więcej :P

Nareszcie forum wygląda dobrze, ta kolorystyka bardzo mi się podoba.