Skocz do zawartości

Siatkarze


Rekomendowane odpowiedzi

Siatkarze - kompromitacja totalna. Ale niestety nasi zdolni juniorzy (słyszę to od 96 roku) znowu się zbłaźnili. To że dzisiaj wygrali wcale nie zmienia mojego zdania o tych mięczakach. Żadnej mobilizacji wczoraj. To samo co w meczu z Portugalią na mistrzostwach w zeszłym roku. Więcej nie zmarnuję czasu na Ligę Światową, chyba że na jakieś finały np. Serbia - Włochy. A nasi w akcji to po prostu żenada. Wywalić Nowaka to może coś się zmieni. Zero bloku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Bartolo teraz im nie idzie? Im tak nie idzie od kilku lat przecież. Mistrzostwa świata ostatnie i przedostatnie - porażka kompletna, bo nie poszło z Portugalią a wcześniej z Argentyną. Szkoda gadać.

 

W meczu Szwecja - Polska stawiam 3-0 niestety, chyba że wyjdzie Burkhardt w pierwszym składzie, a nie będzie Zdebela i Hajto, no to może jakiś remisik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blamaż to zaliczyli piłkarze (ciekawe ile skasowali za ten mecz - pewnie wystarczy na wakacje pod palmami), siatkarzy zostawmy w spokoju - to się przynajmniej da oglądać (nawet jak przegrywają)

 

a propo piłkarzy - żeby oni mniej odpoczywali i w końcu ruszyli te dupska, oni są po prostu za mało wysportowani, ale w sumie to po co im to, jak nie potrafią w ogóle grać zespołowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że blamaż, tylu kibiców na meczach, atmosfera, goście bez najlepszego przyjmującego Pascuale i nie potrafimy wygrać. Kilka lat temu goliliśmy Hiszpanów 3-0 na wyjeździe a teraz wielkie G.... Wszyscy się rozwijaja tylko my się cofamy. Dla mnie jest to blamaż równy piłkarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja wierzyłem, że siatkarzom się uda. Piłkarze to już pokazali, w którym miejscu rozwoju są i w nich nie wierzę. Niestety siatkarze również osiągnęli "apogeum". Niskie niestety. Znowu trzeba będzie czekać na miłe chwile nie wiadomo jak długo.

A Gollob... 75 % energii w pyskówki wkłada i taki jest efekt. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siatkarzy koniem ciągnącym jest Świderski...

 

Niema Świderskiego - niema śiatkówki :-

 

ten zawodnik ta kilka procent więcej stabilości w zespole, które dają sukces a nie jakieś 25:15 a za chwile 14:25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czray goryczy dodał T. Gollob, który nie dość że skosił gościa wyraźnie to się jeszcze z sędziami wykłóca i robi wielką aferę.

 

bo Gollob to już taki jest, że ma się za wielkiego pana, dlatego w Lesznie na niego się gwiżdże w czasie zawodów ligowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.