Jump to content
Krzychoo226

Jesienny Roztoczański Zlot Miłośników Astronomii - Relacje

Recommended Posts

Dzięki wszystkim za zlot! Było meeega!

Wielkie dzięki dla Łukasza, który swoim pilotem umożliwił prowadzenie obserwacji. 
Pozdrowienia dla wszystkich graczy w tanewtanew (za rok gramy znowu!) :D i właścicieli smutnych teleskopów 

tanew1.png.74cf3b4af14492ae3e981b2552d7c9a4.png

tanew2.png.976b089c5b7ab2856e1df783d58ef6ee.png

71398607_446022522712382_7491658411566694400_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQkFKbrndP_wEh-pyBRoxXBfHCwAZtC1JNgZErLoLsa1shoZZL-Ro5_gVT6vi5vrNRw&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=6369f103f68fea4eb5401b6e939bf14e&oe=5DF4DF99

• Like 4

Kolejny Astrozlot już za nam :bye2:. Jestem zmęczony i jednocześnie szczęśliwy.

Zlot jak zwykle wspaniały, bo Wy jesteście wspaniali. Ogromne uznanie dla Adama za organizację i zaangażowanie. Trochę szkoda że pogody nie było więcej, ale i tak mieliśmy dużo szczęścia, że w ogóle pojawiło się okienko pogodowe.

Dzięki wszystkim za niepowtarzalną atmosferę, za zabawę, śmiech, żarty i dyskusje, za wspólne obserwacje i wymianę doświadczeń. Szczególne podziękowanie kieruję do Pawła @Pav1007 z przeprowadzenie szkolenia z obróbki astrofotografii. Czacha dymiła, ale było warto.

Dziękuję kolegom z pokoju nr.5 za wyrozumiałość odnośnie mojego nocnego chrapania. 

Do rychłego zobaczenia na następnym zlocie.

Piotr.

• Like 4

Na zlocie byłem pierwszy raz i cóż mogę powiedzieć... REWELACJA! ;)
Świetni ludzie, świetny klimat, bardzo miło spędzony czas. Dzięki za ten zlot, również wielkie dzięki dla Pawła za warsztaty ;)
Event, który zapadnie mi w pamięci na długo, szczególnie grill party :D
Też kilka fotek zrobiłem :)

IMG_1743-2_compressed.thumb.jpg.99273b54febf4b0b9e0cc1138ffa1298.jpgIMG_1750-2_compressed.thumb.jpg.dad55f7120d97f7d7ac41e768c87d3de.jpgIMG_1751-2_compressed.thumb.jpg.136644bb3739106c548416a89fe0abe5.jpgIMG_1795-2_compressed.thumb.jpg.1ca64ce499a22c47e6f535aa94a1aeaa.jpgIMG_1801-2_compressed.thumb.jpg.15897cf42f155e66b4ee68a897fb71ed.jpgIMG_1802-2_compressed.thumb.jpg.8f7c75ec97eed40eaff109050d9237b3.jpgIMG_1805-2_compressed.thumb.jpg.0f9320716260e28dcfc9d51f1e18d6ac.jpg

Edited by Kajetan
  • Like 2

1 godzinę temu, Piotr4d napisał:

Dziękuję kolegom z pokoju nr.5 za wyrozumiałość odnośnie mojego nocnego chrapania. 

Jeżeli po pierwszej nocy współlokatorzy nie  eksmitowali Cię abo sami się nie wyprowadzili się z pokoju tzn, że wcale tak mocno nie chrapiesz :) :) 

• Like 1

9 minut temu, KrzysztofZ napisał:

Na razie jedno nocne i grupowe

3K6A8029.jpg

14 Roztoczański Zlot Miłośników Astronomii - grupowe.jpg

Super ekipa! U mnie remont dziś skończyłem, więc już nie mam wymówki na kolejne zloty :D

• Like 4

Dzięki wszystkim za wspaniały wspólny czas . Było, jak zwykle zresztą, SUPER.

Specjalne podziękowania dla @Adamo - niezmordowanego organizatora naszych spotkań , oraz dla @Pav1007 za pełne zaangażowania warsztaty astrofoto, na których znów nauczyłem się czegoś nowego.

1 godzinę temu, Piotr4d napisał:

Dziękuję koledze @Winter za  użyczenie mi stoperów do uszu . Uratowałeś mi życie :D

• Like 2

Było cudownie <3 miło się wraca do rzeczywistości z uśmiechem na twarzy bo jak wiadomo śmiechom nie było końca.... Dziękuje wszystkim jesteście wspaniali.

Jednak najbardziej dziękuje @KrzysztofZ za indywidualną naukę kadrowania i szukania mocnych punktów natomiast @Paether za sprawdzanie wiedzy z indywidualnych lekcji :laughing: 

@Adamo kolejny super zlot! Dziękuje.

Edited by szoszonka_88
  • Like 2

Witajcie

Miło było Was wszystkich zobaczyć na kolejnym zlocie. Niezmiernie mi przyjemnie, że pojawiło się aż 21 nowych osób. Super!

Mam nadzieje, że wrócili zadowoleni i jeszcze się z nimi zobaczymy.

Było nas 78 osób i jest to nasz rekord nowych jesiennych zlotów gdyż nie pamiętam czy w Jodłowie bywało więcej.

Bardzo serdecznie dziękuję Pawłowi Radomskiemu (Pav1007) który wykonał kawał genialnej roboty! Dziękuję w imieniu wszystkich oraz wszystkim prelegentom i prowadzącemu koło fortuny.

Jak widać w kwestii szkoleń, wykładów i zabaw jesteśmy samowystarczalni.

Jak zwykle proszę was o feedback w każdej sprawie.

Na koniec sprawa cegiełek o których zapomniałem powiedzieć na otwarciu zlotu.

Zebraliśmy 520 zł z cegiełek oraz 330 zł przekazał Mirek Dymek po rezygnacji ze zlotu.

Mamy w sumie 850 zł.

Wydałem 330 zł refundując Pawłowi Radomskiemu pobyt na zlocie.

Pozostałe 520 zł proponuję pozostawić do wiosennego zlotu na nagrody jak by sponsorzy nie dopisali.

Pozdrawiam Was serdecznie

Adamo

ps

Następny zlot jesienny odbędzie się w dniach 17-20 września 2020r.

• Like 6

8 minut temu, Adamo napisał:

Następny zlot jesienny odbędzie się w dniach 17-20 września 2020r.

@AdamoDobrze że w przyszłym roku zlot będzie wcześniej, bo tegoroczny kończył się w wigilie św. Hieronima (wspomnienie 30.09.). A wiadomo "Na św. Hieronima, pogoda jest albo jej ni ma.":flirt:

• Haha 3

Hej, jestem już w domu, ale jest to jak zawsze smutne, bo czas zleciał tak szybko. Dziękuję wszystkim za wspólne chwile i do zobaczenia jak najszybciej :)

IMG_9383.jpg

IMG_9358.jpg

IMG_9430.jpg

IMG_9629.jpg

• Like 2

@Adamo Dzięki za kolejny świetny zlot, @Pav1007 za warsztaty a wszystkim za świetne towarzystwo . 

Gratuluję zwycięzcom Koła fortuny  drużynie "Za długi"  :) , a pozostałym dziękuję za udział , w tym roku poszliśmy w dosyć oryginalne nazwy drużyn :D  Przy okazji przepraszam za niedociągnięcia w prowadzeniu , ale to był debiut w zastępstwie Mirka. 

Cieszę się też że mogłem poznać kilka nowych osób .

Doz zobaczenia na następnym zlocie.

• Like 1

Dzięki wszystkim za bardzo miło spędzony czas, troszkę szkoda, że pogody bardzo mało - za to integracja przebiegała pomyślniej:)

Brawo i podziękowania dla organizatora!

Dzięki również dla Pawła za szkolenia z obróbki oraz kolegi z taurusem, który ostatniej jedynej, pięknej nocy zaserwował wszystkim niezapomniane widoki ze swojej armaty - coś wspaniałego!

Pozdrowienia dla wszystkich i do następnego!

Ja nie będę się długo rozpisywał :) Było super jak zawsze.

Podziękowania dla @Adamo za organizację - klasa jak zwykle.

No i podziękowania i uściski dla wszystkich znajomych i przyjaciół spotkanych po raz kolejny i po raz pierwszy :) Do następnego!

Grupowe z innej perspektywy :) 

20190928_155141_0258.thumb.JPG.3b06a85ad29f67932500e57c699ebcf0.JPG

20190928_155315_0270.thumb.JPG.d772bc3fec2115004358c9a94102e1c5.JPG

20190928_155322_0272.thumb.JPG.9491bf1aa2b45de61a82f753f8857045.JPG

Reszta zdjęć i film jak poskładam materiał :)

W dniu 27.09.2019 o 20:56, dziki napisał:

Odwiedziłem Was z Szymkiem incognito ;) - macie ujęcie z góry  :D

W piątek zobaczyłem ten wolno lecący samolot nad głową w okolicach zalewu Biszcza-Żar i pomyślałem, że pewnie Szymek przyleciał z odwiedzinami :)

Coś za długo kręcił kółka nad Wólką Biską ;)

• Like 7

W tym roku trochę z przerwami bywałem na zlocie, ale jak zawsze wszystko było na najwyższym poziomie.

@Adamo Dzięki za organizację i to że w tej części Polski mamy zlot :)

@Pav1007 Dzięki za warsztaty

Dziękuję wszystkim za to że jesteście, bo przebywanie z Wami na zlocie to czysta przyjemność.

Do następnego ...

pk

54 minuty temu, Paether napisał:

Tylu mocnych punktów nie znajdziemy na żadnym innym zdjęciu...

:laughbounce2::laughbounce2::laughbounce2: jak byś trochę jeszcze wykadrował i zaznaczył mocne punkty to by było prima sort :D

46 minut temu, szoszonka_88 napisał:

i zaznaczył mocne punkty to by było prima sort :D

Znam eksperta od nanoszenia oznaczeń na zdjęcia ale niestety ma bana :read:

Lecimy dalej. Pierwsza wersja gry w Tanew-Tanew :helo:

DSC_0965.JPG

DSC_0966.JPG

DSC_0968.JPG

DSC_0969.JPG

DSC_0970.JPG

DSC_0972.JPG

• Like 1

Fascynuje mnie ta nowa gra. Czy przewidywane są rozgrywki Tanew-Tanew na innych zlotowych lokalizacjach? Czy zawodnicy przechodzili obowiązkowe badania medyczne? Czy na meczach jest VAR? No i najważniejsze, czy powstała już sekcja ultras?

Edited by Astrobonq
  • Haha 2

Tak, powstały pierwsze plany na przyszłe zloty. Gra przeszła wiele modyfikacji w czasie w jednego dnia, więc nie wiadomo w jakiej formie pojawi się w przyszłości. Badań medycznych nie przeprowadzono, ale mieliśmy ''prawie stomatologa'' na placu gry na wszelki wypadek. VAR tutaj nie obowiązuje, ewentualnie w przyszłości może pojawić się WARKA jako element gry. Sekcji ultras nie stwierdzono, zapisy przeprowadzimy przed kolejnym zlotem.

Dorzucam dwa zdjęcia grupowe :groupwave2:

DSC_0978.jpggrupowe.jpg

• Love 1