Skocz do zawartości

Jesienny Roztoczański Zlot Miłośników Astronomii - Relacje


Krzychoo226

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Paether napisał:

VAR tutaj nie obowiązuje, ewentualnie w przyszłości może pojawić się WARKA jako element gry.

WARKA oficjalnym sponsorem Ekstrasuperligii Tanew-Tanew w kolejnym sezonie! Ostatnio mieli Ronaldinho w reklamach, może by przyjechał na następny zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jakoś podsumować swoje wrażenia. Szczególnie, że byłem po raz pierwszy, ale nie będę oryginalny więc się nie będę rozpisywał. 10/10. Teraz rozumiem czemu tam wracacie. Było bardzo wesoło ale i edukacyjnie. Dzięki @szoszonka_88 za wspólną podróż oraz "wdrożenie"  @Pav1007 za masę fajnych tipów na warsztatach @AWE za wymianę doświadczeń i kupę rozmów przez cały zlot, @Lukasz83 za wyjaśnienie jak robisz swoje kapitalne foty. @mekmek za uratowanie sesji grzałkami i lornetkowe obserwacje. Warto było tam być ze wszystkimi uczestnikami zlotu, pośmiać się i pogadać.

 

cicia.jpg.3a23af2a102872d3552887916fffc296.jpg

 

 

  • Lubię 3
  • Kocham 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

kolejny zlot który zostaje w pamięci

pomimo że pogoda nie rozpieszczała, ale nic to...

dzięki za atmosferę spotkań, rozmowy nie tylko o sprzęcie i warsztacie pracy, za super warsztaty

załodze pokoju nr 5 za wieczór filozoficzny :)))

do następnego zlotu z każdym dniem bliżej..

 

 

IMG_20190926_152013.jpg

IMG_20190928_222230.jpg

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety zlot skończył się dodatkowym dniem urlopu z powodu choroby, ale oznacza to, że zlot był udany :). Dziękuję za wspaniałe warsztaty astrofoto:flowers:, przynajmniej człowiek wie w co ręce włożyć. Jak widać na załączonym obrazku nie tylko mi jest smutno, że zlot się skończył. U Vegi z gwiazdozbioru Pawia również występuje syndrom pozlotowy:grin:.

 

D742343C-2FAC-4D24-9094-E63EA61BDFBA.jpeg

  • Lubię 2
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze kilka fotek ode mnie :) 

Pierwszy raz byłem na zlocie i już myśle nad następnym. Fajnie było was poznać, a wiedza jaką posiadłem, czy to po rozmowie z wami, czy po szkoleniu Pawła jest po prostu bezcenna. 

EF9277F6-9259-4C0D-A2F6-824C2A0A1437.jpeg

59FADCCB-C936-43E6-9FEA-1E6B5E5666AA.jpeg

CCD49246-1782-4DC5-9FA7-EE8AA639C7D5.jpeg

Edytowane przez wismat
  • Lubię 2
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.