Skocz do zawartości

Bye astrofoto, apo130 i inne


cybervader

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po dłuższym rozmyślaniu postanowiłem się rozstać ze sprzętem który kompletowałem w ostatnim czasie. Niestety wyjechalem za granicę i nie mam czasu na hobby. Miało być rok, ale.. nie mam zamiaru wracać po roku i nie myślę w najbliższych latach;p  

 

Na giełdzie ląduje mój sprzęt;

 

Ts 130 apo triplet 2,5" z korektorem tele vue 0.8x, cena -  6700 zł

 

Asi 1600mm-c v3, cena - 4600 zł

 

Kolo filtrowe zwo efw 7x36 mm z kompletem filtrów baadera l,r,g,b ha, si, oiii, cena - 2900 zł

 

Montaż neq6 go to wraz z pilotem, dwie przeciwwagi i moduł BT do bezprzewodowego sterowania montażem z komputera. Cena - 3600 zł

 

Quadruplet Astrotech Q65 - cena 2400 zł

 

Przepraszam za jakość posta, ale piszę go z fonu. 

 

Fotki wstawię w piątek.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub pod nr fonu 793292570.

Wysyłka możliwa ale wolałbym odbiór osobisty przynajmniej na duże gabaryty.

 

Pozdrawiam

Piotrek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej jestem wstępnie umówiony z Piotrem na oględziny u niego i ewentualny zakup montażu NEQ6 i Refraktora TS APO 130mm z korektorem TV 0,8X.Oczywiście jeżeli ktoś zadeklaruje zakup Refraktora od ręki to nie będę blokował sprzedaży.

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

Edytowane przez Edgens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

 

Asi 1600 - wstępna rezerwacja

 

Q65 - rezerwacja

 

Na filtry mam zainteresowanych ale na tą chwilę nie rozbijam zestawu z kołem, wiec dostępne.

 

Ts130 Apo i neq6 - dostępne, wprawdzie jestem umówiony na oględziny, ale jest to niewiążące - co ustaliliśmy - i na pewno do nich nie dojdzie w ciągu dwóch najbliższych weekendów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEQ6 - sprzedany

AT Q65 - rezerwacja

Zwo Asi - rezerwacja do wtorku i najprawdopodobniej sprzedana.

 

TS APO 130 wraz z flattenerem tele vue 0.8 - dostepny

 

Koło filtrowe wraz z filtrami - dostępne, Jeżeli znajdzie sie chętny na same koło to rozbijam zestaw, gdyż mam zainteresowanych filtrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.