Skocz do zawartości

Jowisz - nocna lampka


p3drc

Rekomendowane odpowiedzi

Nastrojowa lampka nocna emitująca planetę Jowisz. Lampka wykonana zastała w technologii druku 3D. Zasilana prądem 230V, żarówka typu G9 LED 14 SMD 2,5W.

Wielkość Jowisza to 145mm + podstawka z gumowymi podkładkami aby lampka sztywno stała np. na szafce, parapecie.

Kabel zasilający o długości 150 cm z włącznikiem.

Promocyjna cena 95zł

Chętny zapraszam do kontakt w celu omówienia dostawy: info.p3drc@gmail.com

Przechwytywanie5.JPG

  • Lubię 2
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na sąsiednim forum, że pytano Cię jakiś czas temu o możliwość zrobienia analogicznej księżycowej lampki. Masz już może odpowiedni model? Dla niezorientowanych taka księżycowa lampka powinna być w bardziej oczywisty sposób astronomiczna.

 

Dodam jeszcze od siebie, że skłonny byłbym kupić odpowiednio droższą wersję, która by się bardzo powoli obracała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem swojego czasu zrobić księżyc lecz niestety po wydrukowaniu nie wyglądało to tak abym mógł to komuś zaproponować. Poszperam jeszcze po necie, może znajdę coś co wpadnie mi w oko. Jeżeli się uda dam znać.

 

Na innym forum nie ja proponuje Jowisza, Zielu proponuje lampkę z innym zasilaniem, moja jest najzwyczajniej zasilana ze zwykłego gniazdka 230v z żarówką G9 2,5W Led.

 

Dodam jeszcze że mogę na zamówienie wydrukować praktycznie każdy model przeznaczony do druku, posiadam spore zaplecze sprzętowe, zapraszam na p3drc.pl (w najbliższym czasie będzie na niej sporo zmian ) - może komuś przydadzą się tego typu usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wieloletni "drukarz" chciałbym tylko grzecznie zwrócić uwagę, że większość modeli w sieci udostępniona jest na licencji, w której nie jest zezwolone drukowanie i sprzedaż z dostępnych modeli, oczywiście o ile nie jest się ich autorem. 

Modelowanie 3D to często kilkugodzinna praca i drukowanie i sprzedaż czyjejś pracy jest dla mnie niedopuszczalne :(

PS: Adminów przepraszam za offtop, możemy wydzielić temat jeśli będzie trzeba. 

PS2: Nie mówię oczywiście, że ta lampka jest takim "czyimś" wydrukiem :)

Edytowane przez sidiouss
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą w związku z właściwymi prawami co do modeli, stąd też staram się ich nie udostępniać bo wiem jak się kończy wielogodzinna praca - jakiś małolat kupi na Aliexpress coś co przypomina drukarkę 3D i za "psi grosz" sprzedaje "coś" co mu dysza wypluła. 

Również jestem wieloletnim drukarzem i wiem z czym to się je :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to ten sam model klosza lecz w przypadku mojego wydania jest inna podstawka wraz zasilaniem, ja postawiłem  na prostotę i niezawodności czyli zwykły kabel z włącznikiem i zwykła żarówka G9 tyle że LED o niskiej mocy by światło nie było za mocne i aby bardzo mało ciepła wytwarzała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.