Skocz do zawartości

Canon 40D mod + Astronomik CLS


kosmit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

do sprzedaży mam Canon 40D. Aparat w grudniu 2018 został zmodyfikowany przez Łukasza Rachunię. Ma założony filtr Baadera. Przebieg migawki to 36184 zdjęć. Aparat jest z dodatkowym zasobnikiem na dwie baterie. Baterie świeże kupione w grudniu. Można zdemontować zasobnik i fotografować bez. Ładowarka, zatyczka, tak jak na zdjęciu. Jestem jedynym właścicielem, większość czasu przeleżał na półce. Przez ostatni rok uczyłem się nim astrofotografii. Canon jest w pełni sprawny, bez żadnych wad, oprogramowanie zaktualizowane do najnowszej wersji tego modelu. Aparat sprzedaję, bo rozwijam się dalej i kupiłem kamerę CCD Mono do NB.

Cena za Canona to 650 zł, (sama modyfikacja to koszt 450 zł.) Opcja z filtrem astronomik CLS dodatkowo 350 zł. 

40d-2.jpg

40d-1.jpg

40d-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kosmit napisał:

Astronomik CLS sprzedany.

Canon 450 zł. Wersja ostateczna. Po 7 dniach wycofuję ze sprzedaży i sprzęt zostaje u mnie.

Czy rozważasz jakąś obniżkę i osobną sprzedaż samego filtra? Czy tylko zestaw?

Edytowane przez Mateusz_D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.