Skocz do zawartości

[S] Astrofoto Canon 5D classic


pathar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Sprzedaję legendarny aparat Canon 5D mark 1 (tzw. classic) za cenę 1299 zł.
Jak dobrze wiadomo posiada on matrycę pełnoklatkową!
Stan oceniam na bardzo dobry, minimalne ślady używania, jakieś mikro ryski na obudowie. Ostatnie 6 lat leżał sobie spokojnie w szafie i nie był używany.
Wcześniej nie zrobił wiele zdjęć, nie znam dokładnego przebiegu ale szacuję na około 20-30 tys maksymalnie.
Aparat jest w 100% sprawny, wszystko działa, mocowanie lustra zostało profilaktycznie wzmocnione w serwisie Canona na ul. Żytniej (było to zrobione w ramach znanej akcji serwisowej Canona) więc można być spokojnym w tym temacie.
Na obu wyświetlaczach jest naklejona folia ochronna.
Sprzęt zadbany, już tak mam, że dbam o wszystkie swoje rzeczy i tyle.
Można go obejrzeć w każdej chwili w Lublinie lub okolicach po umówieniu się, można też wykonać kilka próbnych zdjęć, podpiąć własny obiektyw itd. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
W zestawie jest również:
- oryginalny grip canona (na nim już lekko widać ślady używania ale jest sprawny)
- 4 baterie do tego aparatu (oryginalna, zamiennik phottixa oraz dwa inne zamienniki)
- oryginalna ładowarka canona
- karta pamięci CF 4GB
Zapraszam osoby zdecydowane.
Nie wysyłam za granicę.
Jeśli ktoś będzie konkretny i zdecydowany to ja pokrywam koszt wysyłki za pobraniem.

Cena 1299 zł

_C0A8216.jpg

_C0A8217.jpg

_C0A8220.jpg

_C0A8222.jpg

_C0A8228.jpg

_C0A8229.jpg

_C0A8231.jpg

_C0A8233.jpg

_C0A8234.jpg

_C0A8240.jpg

_C0A8243.jpg

_C0A8248.jpg

_C0A8249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.