Skocz do zawartości

Wrażenia z First Light Optics


Woj2007

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Winter napisał:

Czy jest inna opcja płatności niż paypal ?  Pomimo posiadanych środków  paypal koniecznie chce nr mojej karty a ja nie chcę im go podawać. Kiedyś działało bez :(

U mnie paypal nie woła o kartę, więc musi to być opcja (inne ustawienia konta).

Edytowane przez seg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Winter napisał:

paypal koniecznie chce nr mojej karty a ja nie chcę im go podawać.

Jak się martwisz o swoje miliony na koncie, to może załóż jeszcze jedno konto na którym nie ma nic i przelewaj na nie pieniądze tylko wtedy, jak będziesz chciał coś kupić online :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale Winter nie chce podawać nr konta, a wy  w zamian proponujecie zdjęcie dowodu etc. dla Revoluta. Też mi opcja :)

Edytowane przez seg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
21 godzin temu, bas.sic napisał:

Hej

Czy ktoś może robił ostatnio większe zakupy w FLO i może to potwierdzić? 

pk

 

 

Tak ostatnio wydałem parę tysięcy zł u nich i wszystko przyszło be żadnych dodatkowych opłat oczywiście. To była tuba i trochę akcesoriów więc paczka spora. Tak ma być do końca roku przynajmniej.

 

 

Edytowane przez chemik22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj!

Kilka razy zamawiałem z FLO. Nigdy nie miałem problemu. Przed zakupem wysyłałem tez pytania, zawsze odpowiadali sensownie i nie czułem się jakby chcieli naciągnąć.

 

 

Edited:

Post to odpowiedź na zamknięty (zdublowany) temat autorstwa @Przemek WoźniakWoźniak. Przepraszam za lekki chaos :/ - Bartek H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2020 o 22:53, Piotr4d napisał:

Negocjacje UK i EU chyba jeszcze się nie zakończyły, a Brexit już za 36dni.

 

Czy może mi ktoś z Was powiedzieć, czy coś się zmienia z cłami z UK po 31 grudnia. Będziemy płacić, czy po staremu, tak jakby to był obrót w ramach UE.

Niestety nie mam siły czytać tych wszystkich brexitowych ustaleń :) 

pk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zero tariffs and quotas on goods"

Brexit deal: Trade agreement reached between UK and European Union - CNN

 

"Brak ceł, kontyngentów i innych dodatkowych barier w handlu. Wielka Brytania pozostaje w unii celnej z UE i jest uczestnikiem wspólnego rynku UE."

Brexit a cło (podatki.gov.pl)

Edytowane przez warpal
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kontakcie ze sklepem dostałem wiadomość, że na stronie automatycznie redukowana jest cena o podatek VAT. Doliczany natomiast podatek jest przy przejęciu przesyłki przez lokalną firmę przewozową danego państwa. Zostałem również przekierowany do postu: https://stargazerslounge.com/topic/369455-post-brexit-advice-for-our-eu-customers/ .

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Killa8Boll napisał:

Po kontakcie ze sklepem dostałem wiadomość, że na stronie automatycznie redukowana jest cena o podatek VAT. Doliczany natomiast podatek jest przy przejęciu przesyłki przez lokalną firmę przewozową danego państwa. Zostałem również przekierowany do postu: https://stargazerslounge.com/topic/369455-post-brexit-advice-for-our-eu-customers/ .

Czyli będzie drożej, vat w UK to 20% a nasz 23%, do tego zapewnie będzie naliczany od ceny towaru i kosztów przesyłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lukacz napisał:

Czyli będzie drożej, vat w UK to 20% a nasz 23%, do tego zapewnie będzie naliczany od ceny towaru i kosztów przesyłki. 

Tak jest zazwyczaj, tzn. cena netto przy wejściu towaru na unijny obszar celny to cena produktu + cena transportu. Od tej sumy będzie naliczany VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.