Skocz do zawartości

Winter is coming - wymiana okien przed zimą


Gość Winter

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wymienił ostatnio okna z drewnianych na plastikowe ? Ostatnio przez nie patrzyłem i zobaczyłem Jowisza ale ja nie o tym. Byłem w firmie zajmującej się sprzedażą okien, ale nie do końca czuję się usatysfakcjonowany ich radami. Może ktoś już to robił i mi powie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotka Jaśka czekała aż same wypadną, żeby zaoszczędzić na robotnikach, a potem i tak kazała zamurować, bo stwierdziła że na starość nie będzie się wykosztowywać na takie duperele. Kwaterę trza było kupić.

A jowisza miała za domem. Duża grusza, a wujek lubił się wspinać, ale ze schodzeniem już gorzej. I co chwilę w sezonie było: Jaśkaaa jo wisza na gruszy!

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam turplast 

Dział dziecięcy tam będzie '' Pan" na odpowiednim poziomie który Ci doradzi okno z nalepką Marsa nawet Saturna I sondę cassini. 

Może Wolisz ceres? 

Pozdro wymień czym prędzej bo zmarzniesz. 

Albo Medison tam porozmawiaj z tobą o tym i o uszczelkach i kolorze klamek lub o jego całkowitym braku. 

 

 

 

Edytowane przez Dasionek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Winter napisał:

Czy ktoś wymienił ostatnio okna z drewnianych na plastikowe ? Ostatnio przez nie patrzyłem i zobaczyłem Jowisza ale ja nie o tym. Byłem w firmie zajmującej się sprzedażą okien, ale nie do końca czuję się usatysfakcjonowany ich radami. Może ktoś już to robił i mi powie co i jak.

Urzekła mnie Twoja historia ;)

Wymień na drewniane ponownie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dasionek napisał:

Polecam turplast 

Dział dziecięcy tam będzie '' Pan" na odpowiednim poziomie który Ci doradzi okno z nalepką Marsa nawet Saturna I sondę cassini. 

Może Wolisz ceres? 

Pozdro wymień czym prędzej bo zmarzniesz. 

Albo Medison tam porozmawiaj z tobą o tym i o uszczelkach i kolorze klamek lub o jego całkowitym braku. 

Wydzieliłem ten wątek głównie po to, żeby 'rozładować' atmosferę w Twoim poważnym temacie. Bałem się, że Winter zareaguje impulsywnie na ten rodzaj sarkazmu, ale 'podjął rękawicę'. Niestety nie mogę tego napisać o Tobie bo właśnie przeniosłeś te dziecinne przepychanki tutaj. Przymknąłem oko na tego 'zjebanego' i 'pedryla' oraz życzenia 'tego samego' bo edytowałeś, ale ciągle prosisz się o ostrzeżenie. Na razie punkty bez żadnych konsekwencji. Nie szkoda Ci oczu na pisanie takich rzeczy?

  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno z potrójna szyba, szyby separowane azotem. Możesz jeszcze dopłacić i kupić z warstwami odbijajacymi ciepło, aby w lato było chłodniej. 

Jak obsadzasz to koniecznie na piankę nie wysokoprężny oraz dość szybko i sprawnie trzeba przykryć ja ponieważ się utlenia. 

Nie ma czegoś takiego jak ostatnio modny ciepły montaż okien/drzwi. Jest tylko poprawny mozntaz. Między paprapetem a rama silikon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie już spokój. Oczywiście zaraz mi napiszecie, że "nie musisz czytać", ale fajnie jest się bawić czyimś kosztem - pod warunkiem, że tym kimś nie jestem ja sam, zgadza się?

 

Na forum dla gimbazy jeszcze bym zrozumiał, ale tutaj czuję niesmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dasionek napisał:

Polecam turplast 

Dział dziecięcy tam będzie '' Pan" na odpowiednim poziomie który Ci doradzi okno z nalepką Marsa nawet Saturna I sondę cassini. 

Może Wolisz ceres? 

Pozdro wymień czym prędzej bo zmarzniesz. 

Albo Medison tam porozmawiaj z tobą o tym i o uszczelkach i kolorze klamek lub o jego całkowitym braku. 

 

 

 

Niepotrzebnie :rolleyes:

 

Sztuką jest w jednym wątku z kimś się merytorycznie żreć, w innym go przed oponentami bronić a w trzecim z nim żartować :) 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.