Skocz do zawartości

XII Zimowy Zlot Miłośników Astronomii - styczeń 2020


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pav1007 napisał:

Wspaniale :-) Ja Ci pokażę Ha(L)RGB a Ty zrobisz coś do papu :-D dobry barter... :-)

Skoro wymiana na jajecznicę to nie masz wyjścia i musisz zaprezentować obróbkę NGC 7742, a jeśli posiłek nie przypadnie Ci do gustu, to pozostaje jedynie... to ;)

 

13 minut temu, Agatek napisał:

Winter, a jest opcja na próbowanie takiej fasoli w barszczu?

Co na to Barszcz? :flirt:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Agatek napisał:

Winter, a jest opcja na próbowanie takiej fasoli w barszczu? Wydaję mi się, że kiedyś miałeś taką na mini zlocie, ale mrugnęłam okiem i już nie było :)

Zajrzę dzisiaj wgłąb piwnicy ;-)

Odnośnie jajecznicy z dowolnej ilości jajek to na spokojnie ogarnę xD

Edytowane przez Winter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bartolini napisał:

Bodi, PawelBe czy na górkach, w lesie zalega śnieg, jest jakoś mocno błotniście? W nocy widzę temperatury ujemne. Planuję pochodzić trochę i zastanawiam się jakie buty wziąć - czy potrzeba jakieś wyższe "do gnoju" :)

Patrząc na prognozy temperatur to możliwe że te do gnoju mogą się przydać :)

Ciężko coś w tej kwestii doradzić. 

 

 

 

 

Edytowane przez BODI
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, olsza1 napisał:

Drodzy!

Mam, myślę, fajną wiadomość !

Otóż Zuza Zaława (która robiła masaże w Połoninach w Bukowcu) jest w stanie przyjechać do nas na sobotę z niedzielą i wykonać masaż lomi lomi/ balijski. 

Po ciężki nocnych "obserwacjach" warto się zregenerować, stąd pomysł. Kto chętny- piszcie pod postem godziny, jakimi jesteście zainteresowani. Grafik przewiduje: sobota 16:00-20:00, niedziela 9:00- 13:00. 

Godzina 15:00 w sobotę jest już zajęta.

Mamy zniżkę i godzinny masaż wychodzi 140 zł.

Masaże odbywają się przy pomocy olei i wykonuje się je na całe ciało.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Zuzy http://www.cm-mana.pl/ i ocenach google.

Ja gorąco polecam- byłam dwa razy przez nią masowana, jest profesjonalistką. Wrzucam zdjęcia dla atencji (z kursu, który u niej odbyłam kilka dni temu w Bieszczadach).

82185546_3073712469316275_7975283617565769728_n.jpg

Nikt nie chce? :(

Edytowane przez olsza1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Krzychoo226 napisał:

Myślę że panowie boją się deklarować na forum w obawie, że lepsza połówka w tajemnicy również przegląda astropolis :flirt:

 

17 minut temu, olsza1 napisał:

Nikt nie chce? :(

Ja zrobie konkurencyjnie za 50zł, może się zlot zwróci :P:emotion-5:

Edytowane przez Agatek
  • Lubię 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, Krzychoo226 napisał:

Myślę że panowie boją się deklarować na forum w obawie, że lepsza połówka w tajemnicy również przegląda astropolis :flirt:

Może, może, ale fajnie byłoby wiedzieć, żeby dać Zuzi znać, czy ma planować dla nas te dwa dni czy nie.

Edytowane przez olsza1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Astrobonq napisał:

Teraz nikt nie chce, a po dwóch głębszych to się tam kolejka ustawi :D

To działa w obie strony. Po kolejnych dwóch, już żaden masaż do relaksu nie będzie potrzebny :D Po następnych dwóch, możliwość ustawienia się w kolejce stanie się logistycznie utrudniona, a jeszcze dwa sprawią, że słowo "kolejka" będzie miało wyłącznie jedno znaczenie ;)

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Paether napisał:

To działa w obie strony. Po kolejnych dwóch, już żaden masaż do relaksu nie będzie potrzebny :D Po następnych dwóch, możliwość ustawienia się w kolejce stanie się logistycznie utrudniona, a jeszcze dwa sprawią, że słowo "kolejka" będzie miało wyłącznie jedno znaczenie ;)

Tak czy siak należy zachować parzystą liczbę głębszych. Jak jest nieparzyście, to płyn rozkłada się nierównomiernie, w którejś nodze zbiera się więcej i może człowieka przeważyć. 

  • Lubię 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Astrobonq napisał:

Tak czy siak należy zachować parzystą liczbę głębszych. Jak jest nieparzyście, to płyn rozkłada się nierównomiernie, w którejś nodze zbiera się więcej i może człowieka przeważyć. 

No i do tego właśnie służy masaż, że jak jest nieparzyście to wtedy ładnie się rozprowadzi po wszystkich członkach (w sensie nogi, ręce). 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Agatek said:

No i do tego właśnie służy masaż, że jak jest nieparzyście to wtedy ładnie się rozprowadzi po wszystkich członkach (w sensie nogi, ręce). 

Szkoda że nie było pani na wiosnę mi by się wtedy takie rozprowadzanie przydało bo Michał lał dla mnie cały czas nieparzyście :=) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Astrobonq napisał:

Tak czy siak należy zachować parzystą liczbę głębszych. Jak jest nieparzyście, to płyn rozkłada się nierównomiernie, w którejś nodze zbiera się więcej i może człowieka przeważyć. 

W końcu jakiś głos rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.