Skocz do zawartości

XII Zimowy Zlot Miłośników Astronomii - styczeń 2020


BODI

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podpytać, czy orientujecie się jakie opcje dotarcia na miejsce z Krakowa? Jakieś autobusy, busy? Czym tam się można dostać?

 

Patrzę teraz na mapę i z Krakowa to raczej nie będzie połączeń, pewnie nawet z Rzeszowa będzie ciężko. Bardziej chyba z Krosna lub Jasła.

Edytowane przez mario_b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisany!

W dniu 27.11.2019 o 22:21, BODI napisał:

Z możliwością przyjazdu w piątek (17 Stycznia 2020r. co wiąże się z dopłatą)

 

Czy o tym trzeba zdecydować z wyprzedzeniem, czy dałoby się to zrobić w ostatniej chwili (żeby znać prognozy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MateuszW napisał:

Zapisany!

Czy o tym trzeba zdecydować z wyprzedzeniem, czy dałoby się to zrobić w ostatniej chwili (żeby znać prognozy)?

Cześć.

Nie ma problemu, można w ostatniej chwili.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gryf188 napisał:

Ten mail zwrotny to po jakim czasie powinien się u mnie pojawić ?

Pisałem wcześniej że jakoś w weekend, weekend jeszcze trawa , bądź cierpliwy. :-)

 

 

EDIT:

Maile poszły. gdyby ktoś nie otrzymał ,proszę piszcie.

 

i super informacja

Na liście zlotowej mamy już 31 uczestników:friends:

Edytowane przez BODI
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MateuszW napisał:

Jak coś, to prawdopodobnie będę miał jedno miejsce z Krakowa dla kogoś z małą ilością sprzętu.

Ale nie wiesz jeszcze kiedy będziesz jechał, czy już w piątek czy dopiero w sobotę. Gdybyś jechał już w piątek, to chętnie bym się z Tobą zabrał. W sobotę samolot przylatuje do Krakowa trochę późno. Dlatego bardzo pasowałby mi przyjazd w piątek. 

 

W piątek mam dwa samoloty, jeden przylatuje do Krakowa o 11 i ten by mi pasował, drugi o 16.40. W sobotę jest tylko jeden z przylotem o 16.00 czyli trochę późno.

 

Zgłoszenia jeszcze nie wysłałem, bo nie mam ogarniętego dojazdu.

 

p.s.sprzętu bym miał mało ;)

Edytowane przez mario_b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mario_b napisał:

Gdybyś jechał już w piątek, to chętnie bym się z Tobą zabrał

No tak, samolot to niełatwa sprawa. Myślałem żeby zadecydować na koniec, ale jak będzie już kilka osób wcześniej to pewnie i bez pogody będzie co robić :) To spróbuję zdecydować wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, mario_b said:

Ale nie wiesz jeszcze kiedy będziesz jechał, czy już w piątek czy dopiero w sobotę. Gdybyś jechał już w piątek, to chętnie bym się z Tobą zabrał. W sobotę samolot przylatuje do Krakowa trochę późno. Dlatego bardzo pasowałby mi przyjazd w piątek. 

 

W piątek mam dwa samoloty, jeden przylatuje do Krakowa o 11 i ten by mi pasował, drugi o 16.40. W sobotę jest tylko jeden z przylotem o 16.00 czyli trochę późno.

 

Zgłoszenia jeszcze nie wysłałem, bo nie mam ogarniętego dojazdu.

 

p.s.sprzętu bym miał mało ;)

Ja jak zobaczyłem nagłówek zlot zimowy to 30sek później już miałem bilet na samolot, jestem pewien że bliżej zlotu uda Ci się ogarnąć coś z Krakowa ja sam lecę do Warszawy ale wracam z Krakowa także też pewnie na miejscu będę coś kołować. Nie ma się co zastanawiać :)

  • Lubię 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MateuszW napisał:

No tak, samolot to niełatwa sprawa. Myślałem żeby zadecydować na koniec, ale jak będzie już kilka osób wcześniej to pewnie i bez pogody będzie co robić :) To spróbuję zdecydować wcześniej.

To mogę liczyć na zabranie się z Tobą z Krakowa? Jeśli będziesz jechał w piątek to w piątek. A jak w sobotę to najwyżej się przekimam w Krakowie.

 

29 minut temu, Darula napisał:

Ja jak zobaczyłem nagłówek zlot zimowy to 30sek później już miałem bilet na samolot, jestem pewien że bliżej zlotu uda Ci się ogarnąć coś z Krakowa ja sam lecę do Warszawy ale wracam z Krakowa także też pewnie na miejscu będę coś kołować. Nie ma się co zastanawiać :)

 

Cóż, wysyłam zgłoszenie i rezerwuję bilety. :)

 

Zgłoszenie wysłane :)

Edytowane przez mario_b
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MateuszW napisał:

Mam taki pomysł. Jeśli ktoś chciałby zmodyfikować swój aparat, to moglibyśmy zrobić na zlocie taką pokazową modyfikację :) Ktoś jest zainteresowany? 

Ja. Mam C 60d. Już jest zmodyfikowany, jest zastosowany filtr Baadera, chciałbym jednak modyfikację bez tego filtra. Został on założony zamiast wewnętrznego filtra. Tak mi się wydaje. Chciałbym zostawić tylko zewnętrzny filtr.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.