Jump to content

Recommended Posts

49 minut temu, piotrek_w napisał:

Witam

Chciałbym dopytać jak jest z przyjazdem w piątek, trzeba to wcześniej zgłaszać, a jak już będę na miejscu to do kogo podejść aby mi pokazał moją miejscówkę ?

pozdrawiam Piotrek

Świeżak, jak sądzę:flirt:

Przyjeżdżasz na miejsce, a My :Astrobrać: nie dajemy Ci już zginąć. 

• Like 2
54 minuty temu, piotrek_w napisał:

Witam

Chciałbym dopytać jak jest z przyjazdem w piątek, trzeba to wcześniej zgłaszać, a jak już będę na miejscu to do kogo podejść aby mi pokazał moją miejscówkę ?

pozdrawiam Piotrek

Z tego co wiem, to @BODI coś wpominał, że można na ostatnią chwilę to zgłaszać, ale fajnie może by było powiedzieć, przynajmniej będzie się ciebie spodziewał, szczególnie jak masz przychać późno, ale liczę na to, że to przeczyta i masz sprawę załatwioną. Ośrodek mamy zapewne na wyłączność, więc  jak powiedział Piotr ,do kogo byś nie podszedło to się wszystkiego dowiesz.:)

49 minut temu, piotrek_w napisał:

Ok, to przyjeżdżamy w piątek wieczorem, zaliczyliśmy już trochę zlotów, ale u Was będziemy pierwszy raz :original:

pozdrawiam

Piotrze poszło PW w tej sprawie 

Guest Winter
10 godzin temu, Agatek napisał:

Ja zrobie konkurencyjnie za 50zł, może się zlot zwróci :P:emotion-5:

Może być za fasole ? :D

Guest Winter
6 minut temu, Paether napisał:

@Winter, słowa "fasola" i "zwróci" nie wyglądają dobrze razem w jednym wpisie :lol:

Moja fasola zwraca się tylko jednym otworem

Godzinę temu, Winter napisał:

Może być za fasole ? :D

Za fasole nie kupie teleskopu, ale może się jakoś dogadamy. Choć myślę, że mój masaż jest wart conajmniej trzy słoiki fasoli :).

32 minuty temu, Agatek napisał:

Za fasole nie kupie teleskopu, ale może się jakoś dogadamy. Choć myślę, że mój masaż jest wart conajmniej trzy słoiki fasoli :).

@Agatek

Czy to będzie wyglądało mniej więcej tak? (btw. masujący model jest oczywiście inny ;) )
67c032cfe63d00e8c882edf2f6af1df1.gif.77f423535698a297e30ca8e447724607.gif

i wtedy @Winter zrobi zwrot

7f1d6acb2c69eacb46dc304eb549f674.gif.2310b9a561b8ec9baa7a658a8e0540a8.gif

• Like 1
  • Haha 6
Guest Winter

Czy ktoś ze zlotowiczów ma może zbędny kawałek rzepa dwustronnego ? Nie zdąży mi przyjść z allegro, a pasuje mi astrolinka podkleić.
@Agatek Niestety ale barszczyku nie ma :p

Teraz, Winter napisał:

Czy ktoś ze zlotowiczów ma może zbędny kawałek rzepa dwustronnego ? Nie zdąży mi przyjść z allegro, a pasuje mi astrolinka podkleić.
@Agatek Niestety ale barszczyku nie ma :p

Ja mam czarny i biały. Pisząc dwustronny masz na myśli ofkors coś innego niż taśma dwustronna, nie? :) Po prostu mam rzepy na klej :P 

22 minuty temu, Winter napisał:

Mam troche tego tałatajstwa, będę brał na kable itp, więc jak coś zgłoś się.

57 minut temu, Winter napisał:

@WinterMam opaski rzepowe 2 stronne - używam ich do kabli ale można tym też przypiąć urządzenie.

Daj znać jaka długość - może te co mam będą miały wystarczającą długość.

Ja ruszam w Sobotę ok 12 z okolic Krakowa, jadę przez Tarnów i Jasło.

Jakby ktoś chciał transport na sobotę na tej trasie to dajcie znać na PRV.

52 minuty temu, kudi145 napisał:

Na miejscu płatność tylko gotówką? 

Tak. W ośrodku płatność tylko gotówką, natomiast najbliższe sklepy znajdują się w Dukli lub w Tylawie oddalone o ok 10km 

Edited by BODI
Guest Winter
28 minut temu, ax napisał:

@WinterMam opaski rzepowe 2 stronne - używam ich do kabli ale można tym też przypiąć urządzenie.

Daj znać jaka długość - może te co mam będą miały wystarczającą długość.

Ja ruszam w Sobotę ok 12 z okolic Krakowa, jadę przez Tarnów i Jasło.

Jakby ktoś chciał transport na sobotę na tej trasie to dajcie znać na PRV.

niecałe 10cm :P

16 minut temu, Krzychoo226 napisał:

Mogę zabrać rzep przemysłowy dual lock 3m, tylko weź solidne nożyczki

na miejscu powinna być siekiera :D 

32 minuty temu, Maetrik napisał:

Czy w ośrodku jest jakiś barek, restauracja gdzie można ewentualnie coś dojeść, dopić?

Na miejscu będzie Winter więc o dojedzenie bym się nie martwił, a w temacie dopicia to myślę że każdy pokój będzie miał własny minibarek :flirt:

• Haha 1
Guest Winter
7 minut temu, Krzychoo226 napisał:

Na miejscu będzie Winter więc o dojedzenie bym się nie martwił, a w temacie dopicia to myślę że każdy pokój będzie miał własny minibarek :flirt:

Halo halo, ja nie planuje wyżywić każdego - głównie siebie samego, ale wezmę lekką nadwyżkę towaru i kilka osób się ogarnie :D

Edited by Winter
Teraz, Winter napisał:

Halo halo, ja nie planuje wyżywić każdego - głównie siebie samego, ale wezmę lekką nadwyżkę towaru i kilka osób się ogarnie :D

Ale odbyło się tajne głosowanie w tej sprawie i jest już postanowione :( 

Tak swoją drogą...
Niezły zlot AA się szykuje :D 
Ambasadorów Astropolis :D oczywiście.

6 minut temu, Winter napisał:

Już za późno, naród sobie zakodował Winter=darmowe papu. Teraz każdy będzie rżnął głupa, że on "nie doczytał i że miało być dla wszystkich" :D Jak się wyda, że zabrakło żarcia, to pewnie wybuchną zamieszki i w środku nocy do waszego pokoju zacznie łomotać rozwścieczony tłum z widłami i pochodniami :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Our picks

• Jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie - o nietypowych rozwiązaniach sprzętowych
      Sformułowanie, które można znaleźć w internetach jako jedno z "praw Murphy'ego" przyszło mi na myśl, gdy kolejny raz przeglądałem zdjęcia na telefonie z ostatniego zlotu, mając z tyłu głowy najgłośniejszy marsjański temat na forum. Do rzeczy - jakie macie (bardzo) nietypowe patenty na usprawnienie sprzętu astronomicznego bądź jakieś kreatywne improwizacje w razie awarii czy niezabrania jakiegoś elementu sprzętu  Obstawiam, że @HAMAL mógłby samodzielnie wypełnić treścią taki wątek.
        • Haha
        • Like
      • 14 replies
    • MARS 2020 - mapa albedo powierzchni + pełny obrót 3D  (tutorial gratis)
      Dzisiejszej nocy mamy opozycję Marsa więc to chyba dobry moment żeby zaprezentować wyniki mojego wrześniowego projektu. Pogody ostatnio jak na lekarstwo – od początku października praktycznie nie udało mi się fotografować. Na szczęście wrzesień dopisał jeśli chodzi o warunki seeingowe i udało mi się skończyć długo planowany projekt pełnej mapy powierzchni (struktur albedo) Marsa.
        • Haha
        • Like
      • 112 replies
    • Aktualizacja silnika Astropolis - zgłaszanie uwag
      Dzisiaj zaktualizowaliśmy silnik Astropolis do najnowszej wersji (głównie z powodów bezpieczeństwa). Najpoważniejsze błędy zostały już naprawione, ale ponieważ aktualizacja jest dosyć rozbudowana (dotyczy także wyglądu), drobnych problemów na pewno jest więcej. Bez was ich nie namierzymy. Dlatego bardzo proszę o pomoc i wrzucanie tu informacji o napotkanych problemach/błędach.
        • Thanks
      • 183 replies
    • Insight Investment Astrophotographer of the Year 2020 – mój mały-wielki sukces :)
      Jestem raczej osobą która nie lubi się chwalić i przechwalać… ale tym razem jest to wydarzenie dla mnie tak ważne, że postanowiłem podzielić się z Wami tą niezwykle radosną dla mnie wiadomością.

Moja praca zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Planety, komety i asteroidy” podczas tegorocznego konkursu Insight Investment Astronomy Photographer of the Year 2020.
        • Like
      • 84 replies
    • Zobaczyć powierzchnię Wenus.... - mapa promieniowania termicznego (sezon 2020)
      Zacznę od zdjęcia a potem będą technikalia, opisy zbierania materiału oraz informacje o obróbce
      6 maja faza Wenus zmalała poniżej 20% więc zaczął się najlepszy okres kiedy możemy podejmować próby rejestracji promieniowania termicznego powierzchni Wenus. Czas ten potrwa mnie więcej 17-18 maja kiedy to planeta będzie już zbyt blisko Słońca i kontrast zmaleje uniemożliwiając (lub utrudniając) rejestrację tego zjawiska.
      • 30 replies
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.