Jump to content
slvmtz

Praca licencjacka związana ze zdjęciami kosmosu.

Recommended Posts

39 minut temu, dobrychemik napisał:

Sławomirze, jesteś nadmiernie przeczulony na jakąkolwiek krytykę. W pracy dziennikarza raczej Ci to nie pomoże. Przeczytaj, proszę, jeszcze raz mój pierwszy wpis. Jedynie ostatni akapit dotyczy interpunkcji i pozwolę sobie przypomnieć, iż napisałem, że student dziennikarstwa nie powinien mieć z nią problemów. Nie zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Obraża Cię ono? Zlituj się i nie nadymaj się tak. Nie prościej by było zwyczajnie poprosić o wskazanie błędów, by ich więcej nie popełniać? Ja moich studentów nagradzam za wyłapanie jakichkolwiek moich błędów. Zależy mi, by byli czujni i krytyczni. I nigdy nie oburzam się za wytknięcie moich pomyłek. Ludzie jednak mają prawo się różnić, więc przepraszam Cię za wypowiedź o interpunkcji.

Na koniec wytknę Ci Twoje największe przewinienie, cyt.: "...które popełniłem na forum, gdzie poprawność językowa nie stanowi najważniejszego elementu". A gdzie w takim razie stanowi? Gdzie jest godne miejsce tego, byś się postarał?

Podpowiem Ci jakie powinny być odpowiedzi: 1-nigdzie, 2-wszędzie.

Nawet nie wiem, co Ci odpisać, bo niby jesteś wykładowcą, a zachowujesz się, jakbyś miał problemy ze zrozumieniem moich pretensji. Nie chodzi o to, że zwróciłeś mi uwagę, bo konstruktywnej krytyki nie da się nie szanować. Chodzi jedynie o to, że zrobiłeś mi z wątku pole do wysrywania swoich prywatnych bóli. Mógłbyś napisać mi w prywatnej wiadomości swoje uwagi, a tymczasem zrobiłeś to tutaj, przykrywając tym samym główny temat wątku. Tak się nie robi Panie Profesorze. 

• Like 1

A może temat w stylu:

"Wpływ rozwoju technik obserwacyjnych na promocję Astronomii w środkach masowego przekazu"

• Love 1

Bardziej zaawansowany temat: motywacje aktywnych uczestników for internetowych poświęconych astrofotografii, na przykładzie forum "Astropolis".

I się zrobiła gównoburza z kilku przecinków... @slvmtz nie zrażaj się do nich, ci ludzie są całkiem mili, tylko tutaj z jakichś niewyjaśnionych powodów stali się tacy dolegliwi. Może na deszcz idzie, zjedli wosku z andrzejek i się zrobiło zatwardzenie przedświąteczne... a może zebrałeś w łeb za grzechy wszystkich dziennikarzy i niski poziom polskiego dziennikarstwa w ogóle :) Tak żebyś nie miał czasem za dobrego humoru u progu dorosłości.

,,,,,,,,, - macie, wstawcie sobie gdzie potrzebujecie :P

• Haha 1

3 hours ago, slvmtz said:

Tak, czy inaczej nie zmienia to faktu, że zamiast odezwać mi się na PW z uwagą, napisałeś tutaj komentarz, który sprowadził ten post na boczne tory

DOKŁADNIE!!!

PW i po sprawie, bez afiszowania!

Nie chwaląc się, ale 2 dni temu na sąsiednim forum ktoś w temacie postu pomylił nazwę miesięcy, ale zamiast wszystkim to ogłaszać. to szybkie PW do autora i po sprawie, zanim ktokolwiek zdążył "zrobić z igły widły"!!! :movingtongue:

3 godziny temu, slvmtz napisał:

Chodzi jedynie o to, że zrobiłeś mi z wątku pole do wysrywania swoich prywatnych bóli. 

Zaproszenie do rynsztoka? Ja podziękuję.

edit:

Ustępuję pod naporem argumentów. Autora wątku i Czytelników przepraszam, że niepotrzebnie wdałem się w dyskusję. 

Edited by dobrychemik

11 minut temu, dobrychemik napisał:

Zaproszenie do rynsztoka? Ja podziękuję.

Skoro zapowiadasz, że podziękujesz, to podziękuj a nie tylko zapowiadasz: to tak a propos Twoich wcześniejszych tekstów w tym wątku odnośnie jasności wypowiedzi, jak widać dużo w tej kwestii masz do nadrobienia, od "usterek" aż się roi.