Skocz do zawartości

DO znowu zaszalało :)


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Jasna sprawa, badania statystyczne nie pozostawiają cienia wątpliwości. Ale jest też druga strona medalu, o której nigdy jakoś się nie wspomina, mianowicie podobne badania statystyczne wykazują, że palacze mają wyraźnie mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania na Alzheimera. Jak zwykle kij ma dwa końce. Podobnie jest z marihuaną, wszędzie trąbią, że to taki straszny narkotyk, nawe za posiadanie jednej lufki można teoretycznie trafić do więzienia. Tymczasem w wielu krajach trawka jest dostepna na receptę, gdyż od dawien dawna wiadomo o jej leczniczych właściwościach. Jak ktoś nie wierzy niech poczyta dzisiejszą telegazetę na TVP, właśnie zalegalizowano marihuanę w Katalonii, na receptę oczywiście. Nie twierdzę, że należy palić pety, albo chodzić cały czas na haju, chciałem tylko zwrócić uwagę, że nie należy bezkrytycznie łykać wszystkiego, co nam wciska propaganda. To tyle o paleniu w wątku o Vixenach  :rolleyes:

 

 

 

 

Prawda ... TetraHydroCanabinol (THC) wpływa leczniczo na choroby np. układu krążenia <_<

 

 

jak również prawdą jest że palacze rzadziej chorują na Alzheimera i Parkinsona.

 

 

 

Pozdrawiam :Salut:

Edytowane przez Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli te Vixen'y = Takahashi ???

Nie. Takahashi to inna firma, której produkty obejrzeć możesz sobie na stronie:

 

www.takahashiamerica.com

 

Warto spojrzeć na refraktora 200 mm za 197 000 $ (po przeliczeniu na zł jakieś 3/4 miliona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm......

TELEWIZJA KŁAMIE!!! :ha:

Lepsza nikotyna niż STERYDY :ha:

Lepsza NIKOTYNA niż "latanie z "kosą" w dresach po osiedlu"

Wszyscy i tak pójdziemy "do piachu" :ha:

Umrzeć ZDROWYM to chyba niemoralne i głupie , nie? :ha:

Umrzeć z przyczyny- TO JEST TO!!! :ha:

Pogadamy jak bedziemy "w piachu" :ha:

 

A mięso wędzone i tak DŁUŻEJ się czyma :banan:

 

PS. BALCEROWICZ musi odejść

Coś mam dziś "nastrojowy"  dzień

 

A kto mu mówił o sterydach chyba, tylko ty :banan:

Pozatym nikt nie musi biegać z jakąś kosą po osiedlu?

 

Do Sainta: Racja na siłowni można umrzeć tak jak wszędzie indziej także to nie żaden argument ( oczywiście tylko pajac bez odpowiedniej rozgrzewki będzie ćwiczył na maksa ).

 

No i co, że zachorowalność jest mniejsza skoro przez fajki jeszcze szybciej padniesz.

 

Madolo a jeśli piszesz, że po co umierać zdrowo to może oszczędź innym tego zdrowia którzy nie chcą wąchać fajek.

 

Jednym słowem dobrze, że nie jesteś kimś w państwie bo by było totalnie beznadziejne.

Gratuluje ci twojego poziomu myślenia i podejścia do życia. Niestety ale jak z takimi ludźmi można budować kraj.

 

Pozatym ciekawe jak służba zdowia padnie i będziesz chory - ciekawe co wtedy powiesz?

 

Spójrz co wygadujesz na publicznym forum - nie dziwie się że za granicą jest taka a nie inna opinia o polakach.

 

W kilku państwach Azji za wyrzucony papierek idzie się do więzienia - tylko że tam ludzie myślą zdrowo. A u nas to gadają że tam zacofańce są.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astro_amator - czy ty nie przeginasz? Przeciez Madolo sobie jaja robi. Nie wiem, jak mozna bylo to inaczej odczytac. Wyluzuj i nie rob prosze awantury. OK?

 

PS. Taki stres i takie nerwy pewnie szkodza bardziej, niz jedna fajka. Wyluzuj, bo szkoda twojego zdrowia :) Cos ty taki nerwowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astro_amator - czy ty nie przeginasz? Przeciez Madolo sobie jaja robi. Nie wiem, jak mozna bylo to inaczej odczytac. Wyluzuj i nie rob prosze awantury. OK?

 

PS. Taki stres i takie nerwy pewnie szkodza bardziej, niz jedna fajka. Wyluzuj, bo szkoda twojego zdrowia :) Cos ty taki nerwowy?

 

Sorry ale poczułem się troche urażony tym że pisał, że na siłowni sterydy ( oczywiscie są ale nie wszędzie - sam chodzę to wiem )

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończmy już z tymi fajkami bo totalnie zeszliśmy z tematu.

Jeśli za mocno cos powiedziałem to sorry. :Beer:

 

Jak będziemy chcieli pogadac o szkodliwości palenia to założymy temat na HydeParku :)

 

No racja może tam przegiałem tylko ja myślałem że to wypowiedź na serio a nie żart i dlatego tak mnie to zdumiało. "_"

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończmy już z tymi fajkami bo totalnie zeszliśmy z tematu.

Jeśli za mocno cos powiedziałem to sorry.  :Beer:

 

Jak będziemy chcieli pogadac o szkodliwości palenia to założymy temat na HydeParku :)

 

No racja może tam przegiałem tylko ja myślałem że to wypowiedź na serio a nie żart i dlatego tak mnie to zdumiało. "_"

 

pozdrawiam.

 

Astro_amator!!! Odpuść sobie, więcej LUZU.......

Nerwy , stres, branie wszystkiego "na poważnie" wiesz czym się kończy:

CZAPA... ,no wiesz "piach" :ha: .

Długotrwały brak pogody obserwacyjnej ŻLE wpływa na nastroje

PS. A mięso wędzone ,odpowiednio konserwowane :letsdrink: i tak dłużej się czyma zdrowo :buahaha:

A Balcerowicz...............sam się domyśl :ha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Maleńka dygresja na temat szafowania statystyką, wiecie dlaczego nałogowi palacze rzadziej chorują na Alzhaimera i Parkinsona bo zwykle nie dożywają wieku w którym te genetyczne schorzenia się objawiają u pozostałej cześci niepalącego społeczeństwa :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy sobie pomyślą że zwariowałem ale proponuje pogadać o teleskopach z DO  :D

 

 

hmmmmmm <_< ....... no nie wiem, nie wiem ...... Panowie co mówicie ??? gadamy o teleskopach, czy o nałogach ??? :D

 

No to kilka uwag na temat tych teleskopów:

 

Fajne okulary dali do tego telepa :D

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...6b2ee459a3b29d3

 

 

 

ale jak to możliwe, zeby w sprzęcie za prawie 40 tysięcy nie było żadnego okularu w zestawie ??? zobaczcie:

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...6b2ee459a3b29d3

 

jak wyżej:

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...6b2ee459a3b29d3

 

dlaczego brak okularow w zestwie ??? czym to jest podyktowane ???

 

 

 

Pozdrawiam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm  <_<  ....... no nie wiem, nie wiem ...... Panowie co mówicie ??? gadamy o teleskopach, czy o nałogach ???  :D

 

No to kilka uwag na temat tych teleskopów:

 

Fajne okulary dali do tego telepa  :D

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...6b2ee459a3b29d3

ale jak to możliwe, zeby w sprzęcie za prawie 40 tysięcy nie było żadnego okularu w zestawie ??? zobaczcie:

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...6b2ee459a3b29d3

 

jak wyżej:

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...6b2ee459a3b29d3

 

dlaczego brak okularow w zestwie ??? czym to jest podyktowane ???

Pozdrawiam  :Salut:

 

Jest to jak najbardziej możliwe. Po prostu producent (w tym przypadku Vixen) nie daje ich do zestawu :D (może to być spowodowane kaprysem "rządu" Vixena :szczerbaty: )

 

A co do ceny to są o wiele droższe sprzęty (patrz na ofertę Takahashi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że są sprzęty droższe, no ale sorry !! gdybym wydawał 40 kawałków na telepa to chciałbym dostać chociaż dobrego Plossla a tu nic !!!

 

 

 

i własnie dlatego, ze nie ma w zestawie ŻADNEGO okularu, nie kupie sobie tego telepa !! a co !! :D

 

 

 

Pozdrawiam :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że są sprzęty droższe, no ale sorry !! gdybym wydawał 40 kawałków na telepa to chciałbym dostać chociaż dobrego Plossla a tu nic !!!

Wydaje mi się, że skoro ktoś inwestuje taką kasę w teleskop, to nie powinno mu się wciskać żadnego okularu - tutaj juz pełen "custom" obowiązuje. Może będziesz wolał Pentaxy, może Naglery albo jeszcze coś innego - a tutaj dostajesz Plosla. Normalnie, zniewaga :burza:

Zresztą, gdybyś zamawiał ten telep w DO i wspomniał byś "mimochodem", że jakiś dobry okular czy dwa to mogliby dorzucić, to jestem pewien, reakcja była by tylko jedna - A jakie okulary pan sobie życzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, gdybyś zamawiał ten telep w DO i wspomniał byś "mimochodem", że jakiś dobry okular czy dwa to mogliby dorzucić, to jestem pewien, reakcja była by tylko jedna - A jakie okulary pan sobie życzy?

"Możemy dorzucić jakiegoś tańszego Celestrona np. C6-N zamiast okularu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.