Skocz do zawartości

Statywy , głowice i inne akcesoria


Aurora

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wyzbywaniem się sprzętu, kilka kolejnych gratów szuka właściciela:

 

1 - Statyw Velbon wraz z solidną metalową głowicą wyposażoną w sprężynę blokującą opadanie. Sam statyw ma swoje lata i może nie jest piękny ale jest lekki i dzięki temu był ze mną przez wiele lat w różnych odległych miejscach. Sprawdzał się dobrze w różnych warunkach, w tym na wietrze. Głowica jest solidna ale przydało by się skasować mały luz w osi Alt. Stan statywu od czasu jak został zakupiony kilka lat temu jako używka, nie uległ zmianie do dziś. Wieszałem na nim również klasycznego EDka 80. Myślę że jak sobie go ktoś dopieści to pozwoli wykonać wiele świetnych zdjęć.

 Cena z wysyłką 70zł

 

2 - Głowica metalowa Velbon, również ma swoje lata i kupiona była jako uszkodzona, ponieważ brakowało pręta do blokady jednej z płaszczyzn. Domowym sposobem naprawiłem to i działa !!! ale jak ktoś ma rączkę która będzie się nadawać to może przywrócić go do stanu oryginalnego.

 Cena z wysyłką 45zł

 

3 - Statyw aluminiowy z matalowymi okłuciami Soligor wraz z półeczką metalową. 

 Cena 120zł z wysyłką

 

4 - Statyw ultra lekki  (marki nie znam) Statyw został zmodyfikowany pod wyprawy, skrócone zostały nóżki by zyskać na sztywności i aby móc spakować go do bagażu podręcznego.

Rozwiercony został otwór po to by można było zawiesić na nim głowicę Takahashi EM-10.  Tak więc nada się pod lekkie głowice w tym śmiało do SA.

Cena 70zł z wysyłką

 

5 - Dovetail Celestron 33cm  (foto 12)

 Cena 57zł z przesyłką

 

6 - Dovetail skracany 19cm  (foto 12)

Cena 40zł z wysyłką

 

7 - Dovetail 12 cm   (foto 12)

Cena 49zł z wysyłką

 

8 -  Dovetail 10cm (foto 12)

Cena 40zł z wysyłką

 

9 - mocowanie na 3 szukacze  (foto 12 i 13) https://tavcso.hu/en/product/kup3

Cena 150 z wysyłką

 

10 - Płyta montażowa aluminiowa do różnych zastosowań z otworami i gwintami.  (foto12) Ja miałem ją zamontowaną na barana na APO100. na płycie były zamontowane szukacze, lub głowice z aparatami.

Cena 38zł z wysyłką

 

11 - Łoże na głowicę paralaktyczną w standardzie Vixen (foto14)

Cena 110zł z wysyłką

 

12 - Kamera CCTV z obiektywem

Cena 27zł z wsyłką

 

13 - Dovetail plastikowy od SW80/400, oraz 2 plastikowe uchwyty szukaczy (foto 16) 

Cena po 10zł za sztukę + kw lub przy większych zakupach (powyżej 200zł) dodam w gratisie

 

 

 

 

 

 

DSC_0156.JPG

DSC_0157.JPG

DSC_0158.JPG

DSC_0159.JPG

DSC_0160.JPG

DSC_0154.JPG

DSC_0155.JPG

DSC_0153.JPG

DSC_0149.JPG

DSC_0151.JPG

DSC_0152.JPG

DSC_0168aa.JPG

DSC_0164.JPG

DSC_0161.JPG

DSC_0167-vert.jpg

DSC_0163.JPG

Edytowane przez Aurora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna pozycja na sprzedaż

14 - Holder ring Canon zakupiony do kamery ASI 1600

Cena 40zł z wysyłkąDSC_0170-tile.jpg.a03065b34bff9f49151fe26d4acfe1c0.jpg

 

 

15 -  Dekielek Tele Vue do okularu Ethos 13mm

Cena 30zł z wysyłką

 

16 - Mikroskop PZO z dodatkowym okularem za to brakuje mu lusterka i uchwytów szkła podstawowego. Za to w bonusie jest jeszcze okular plossl w standardzie zbliżonym do 1,25" (ogniskowej nie pamiętam, zakładam że ok 25mm) Mechanika i optyka mikroskopu bez zastrzeżeń. 

Cena 100zł z wysyłkąDSC_0178.JPG.f1887339ae0c8c2b95f16f059a1a1625.JPG

DSC_0181-tile.jpg

Edytowane przez Aurora
dodanie kolejnych pozycji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

 

W sprzedaży są jeszcze:

 

1 - Statyw Velbon wraz z solidną metalową głowicą wyposażoną w sprężynę blokującą opadanie. Sam statyw ma swoje lata i może nie jest piękny ale jest lekki i dzięki temu był ze mną przez wiele lat w różnych odległych miejscach. Sprawdzał się dobrze w różnych warunkach, w tym na wietrze. Głowica jest solidna ale przydało by się skasować mały luz w osi Alt. Stan statywu od czasu jak został zakupiony kilka lat temu jako używka, nie uległ zmianie do dziś. Wieszałem na nim również klasycznego EDka 80. Myślę że jak sobie go ktoś dopieści to pozwoli wykonać wiele świetnych zdjęć.

 Cena z wysyłką 70zł

 

2 - Głowica metalowa Velbon, również ma swoje lata i kupiona była jako uszkodzona, ponieważ brakowało pręta do blokady jednej z płaszczyzn. Domowym sposobem naprawiłem to i działa !!! ale jak ktoś ma rączkę która będzie się nadawać to może przywrócić go do stanu oryginalnego.

 Cena z wysyłką 45zł

 

7 - Dovetail 12 cm   (foto 12)

Cena 49zł z wysyłką

 

8 -  Dovetail 10cm (foto 12)

Cena 40zł z wysyłką

 

10 - Płyta montażowa aluminiowa do różnych zastosowań z otworami i gwintami.  (foto12) Ja miałem ją zamontowaną na barana na APO100. na płycie były zamontowane szukacze, lub głowice z aparatami.

Cena 38zł z wysyłką

 

11 - Łoże na głowicę paralaktyczną w standardzie Vixen (foto14)

Cena 110zł z wysyłką

 

12 - Kamera CCTV z obiektywem

Cena 27zł z wsyłką

 

13 - Dovetail plastikowy od SW80/400, oraz 2 plastikowe uchwyty szukaczy (foto 16) 

 

14 - Holder ring Canon zakupiony do kamery ASI 1600

Cena 40zł z wysyłką

 

15 -  Dekielek Tele Vue do okularu Ethos 13mm

Cena 30zł z wysyłką

 

16 - Mikroskop PZO z dodatkowym okularem za to brakuje mu lusterka i jednej łapki do uchwycenia szkła podstawowego. Za to w bonusie jest jeszcze okular plossl w standardzie zbliżonym do 1,25" (ogniskowej nie pamiętam, zakładam że ok 25mm) Mechanika i optyka mikroskopu bez zastrzeżeń. 

Cena 100zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały jeszcze poniższe przedmioty:

 

2 - Głowica metalowa Velbon, również ma swoje lata i kupiona była jako uszkodzona, ponieważ brakowało pręta do blokady jednej z płaszczyzn. Domowym sposobem naprawiłem to i działa!

 Cena z wysyłką 45zł

 

10 - Płyta montażowa aluminiowa do różnych zastosowań z otworami i gwintami.  (foto12) Ja miałem ją zamontowaną na barana na APO100. na płycie były zamontowane szukacze, lub głowice z aparatami.

Cena 38zł z wysyłką

 

11 - Łoże na głowicę paralaktyczną w standardzie Vixen (foto14)

Cena 110zł z wysyłką

 

12 - Kamera CCTV z obiektywem

Cena 27zł z wsyłką

 

13 - Dovetail plastikowy od SW80/400, oraz 2 plastikowe uchwyty szukaczy (foto 16) 

 

14 - Holder ring Canon zakupiony do kamery ASI 1600

Cena 40zł z wysyłką

 

15 -  Dekielek Tele Vue do okularu Ethos 13mm

Cena 30zł z wysyłką

 

16 - Mikroskop PZO z dodatkowym okularem za to brakuje mu lusterka i jednej łapki do uchwycenia szkła podstawowego. Za to w bonusie jest jeszcze okular plossl w standardzie zbliżonym do 1,25" (ogniskowej nie pamiętam, zakładam że ok 25mm) Mechanika i optyka mikroskopu bez zastrzeżeń. 

Cena 100zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dodatkowo na sprzedaż mam mocowanie szyny dovetali w standardzie vixen:

https://deltaoptical.pl/mocowanie-baader-do-szyny-dovetail-vixen za 99zł z wysyłką

 

 

Poniżej aktualna lista rzeczy jakie jeszcze są dostępne - ceny do uzgodnienia.

 

 

2 - Głowica metalowa Velbon, również ma swoje lata i kupiona była jako uszkodzona, ponieważ brakowało pręta do blokady jednej z płaszczyzn. Domowym sposobem naprawiłem to i działa!

 Cena z wysyłką 45zł

 

10 - Płyta montażowa aluminiowa do różnych zastosowań z otworami i gwintami.  (foto12) Ja miałem ją zamontowaną na barana na APO100. na płycie były zamontowane szukacze, lub głowice z aparatami.

Cena 38zł z wysyłką

 

 

13 - Dovetail plastikowy od SW80/400, oraz 2 plastikowe uchwyty szukaczy (foto 16) 

 

 

15 -  Dekielek Tele Vue do okularu Ethos 13mm

Cena 30zł z wysyłką

 

16 - Mikroskop PZO z dodatkowym okularem za to brakuje mu lusterka i jednej łapki do uchwycenia szkła podstawowego. Za to w bonusie jest jeszcze okular plossl w standardzie zbliżonym do 1,25" (ogniskowej nie pamiętam, zakładam że ok 25mm) Mechanika i optyka mikroskopu bez zastrzeżeń. 

Cena 100zł z wysyłką

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja

 

Dostępne są jeszcze:

 

1 - Statyw Velbon wraz z solidną metalową głowicą wyposażoną w sprężynę blokującą opadanie. Sam statyw ma swoje lata i może nie jest piękny ale jest lekki i dzięki temu był ze mną przez wiele lat w różnych odległych miejscach. Sprawdzał się dobrze w różnych warunkach, w tym na wietrze. Głowica jest solidna ale przydało by się skasować mały luz w osi Alt. Stan statywu od czasu jak został zakupiony kilka lat temu jako używka, nie uległ zmianie do dziś. Wieszałem na nim również klasycznego EDka 80. Myślę że jak sobie go ktoś dopieści to pozwoli wykonać wiele świetnych zdjęć.

 Cena z wysyłką 70zł

 

2 - Głowica metalowa Velbon, również ma swoje lata i kupiona była jako uszkodzona, ponieważ brakowało pręta do blokady jednej z płaszczyzn. Domowym sposobem naprawiłem to i działa!

 Cena z wysyłką 45zł

 

 

15 -  Dekielek Tele Vue do okularu Ethos 13mm

Cena 30zł z wysyłką

 

 

16 - Mikroskop PZO z dodatkowym okularem za to brakuje mu lusterka i jednej łapki do uchwycenia szkła podstawowego. Za to w bonusie jest jeszcze okular plossl w standardzie zbliżonym do 1,25" (ogniskowej nie pamiętam, zakładam że ok 25mm) Mechanika i optyka mikroskopu bez zastrzeżeń. 

Cena 100zł z wysyłką

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.