Skocz do zawartości

Newton GSO 10"


kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam niutka jak w opisie. Kupiony trzy lata temu w Astrokraku, jest w dobrym stanie, ma tylko jedną rysę na tubusie, ale nie jest to wgniecenie. Sprzęt kompletny, ale brak pudła.

Dorzucę do niego złączkę do bezproblemowego używania flattenera Baader MPPC3, Janusz mi jej nie dokończył i wymaga minimalnej modyfikacji, ale jest to super patent.

Niutek 1000PLN, w komplecie z flattenerem chciałbym 1300PLN. Wysyłka po stronie kupującego, najlepiej odbiór osdobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

przepraszam, ale zainteresowanie mnie przerosło.

W sobotę dam zdjęcia tuby i akcesoriów, teraz jestem zajęty a muszę to jeszcze pozbierać.

 

Preferuję odbiór osobisty i takie oferty kupna wolę zrealizować jako priorytetowe.

Jest kilkunastu zainteresowanych, muszę to przeczytać i odpisać, ale naprawdę dopiero w sobotę, bo muszę ten sprzęt odkurzyć :)

 

 

To jest OTA, 1000mm czyli F4.

Do tego jest standardowy (lipny) dove tail GSO i szukacz. Szukacz ma plastikowe śrubki regulacji i jedna jest złamana zastąpiona jakąś śrubką doraźnie. Dekiel, na LW mam (chyba jeszcze mam) przyklejoną grzałkę od ZWO. Wyciąg standard no i ta złączka od Janusza, która wymaga skrócenia.

Teleskop jest wedle mojej pamięci kompletnie rozkolimowany na LG bo przeprowadzałem naukę tego zagadnienia jak przyszła RASA i porzuciłem temat. Do ogarnięcia w kwadrans oczywiście.

 

Edytowane przez kubaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.