Skocz do zawartości

Nasadka Bino, guider


kiniu-13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprzedam:

1.) Nasadkę Bino Sky Watchera, z dwiema soczewkami Barlowa, 3x i 1,85x, oraz dwoma okularami 15 mm, i polu widzenia 62 stopnie. Okulary maja wcięcia w tulei. Ja wkręcałem tulejki okularów odwrotna stroną by można było je zacisnąć w gniazdach nasadki. Nasadka i okulary są w stanie prawie sklepowym. Możliwe drobne mikro ryski na tulejkach wkładanych do wyciągu, oraz drobne pyłki na optyce bo jedynie zdmuchiwałem paprochy gruszką. Nasadka użyta jeden raz na zlocie w Zatomiu. Zakupione w Delta Optical w lutym ubiegłego roku, to chyba jeszcze na gwarancji. Cena 450 zł z wliczona wysyłką.

2.) Szukacz_guider z wyciągiem helikalnym zakończony gniazdem 1,25" i gwintem T2. Średnica 60 mm i ogniskowa 210 mm + grzałka. Optyka bez rys, możliwe drobne pyłki. Wyciąg pracuje płynnie, bez luzów. Cena 380 zł z wliczoną wysyłką.

Bino_1.jpg

Bino_2.jpg

Bino_3.jpg

Szuk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.