Skocz do zawartości

17 Bieszczadzki Zlot Miłośników Astronomii - zapisy


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Robaczki

 

 

Konkurs :Astrobrać:"Hardcore 2020":albert: odbędzie się ku Waszej radości & przyjemności i będzie się składał z dwóch części: 1 "Konstelacje" oraz 2 "Dziś pytanie, dziś odpowiedź" - UWAGA! pierwszy raz w historii konkursu będzie to test zamknięty jednokrotnego wyboru. Pytania z obszaru: nowinki na niebie, ploteczki ze świata astronautyki, dziwne obiekty kosmiczne. Nagroda drużynowa + uścisk ręki prezesa + duma i chwała z wygranej - nie zapłacisz za to kartą mastercard. Ale jak już zorientowaliście się w poprzednich latach, nagroda jest symboliczna a uścik spocony i miażdżący, więc do Hardcora drużyny startują dla czystej zabawy i kontrolowanej, rozproszonej w grupie adrenalinki:friends:. Zapraszam WSZYSTKICH do udziału w zabawie. Przypominam, że konkurs jest grupowy = 3 osoby składają się na jedną walczącą o wygraną drużynę.

 

Dla dobrego humoru i wysokich morali w naszej astro-zlotowej społeczności udostępniam erotyczną krzyżówkę kosmiczną, z którą zmagali się na "dzień dobry" super dzielni/dzielne uczestnicy/uczestniczki Hardcora 2018  --- trzeba ją tylko obrócić w zakładce "Widok"- "Obróć widok".

 

Do zooo

U

 

P.S.

W tym roku nic AstroŻbikowego nie będzie.

Kosmiczna krzyżówka z pieprzykiem by Ursula.pdf

Edytowane przez Ursula
  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota 20 VI:

- 12:30  Łukasz Sujka – prelekcja

 

Mój wolny slot prezentacyjny postaram się wypełnić tematem astrofotograficznym - będzie trochę o astrofoto planetarnym (pod kątem przygotowania do astrofoto Marsa + trochę o Wenus), trochę o Księżycu (w tym o foto w kolorze celem wyciągania struktur "mineralnych"), trochę o Słońcu (ale nie za dużo ;) ) i trochę o DS w wersji krótkoczasowej.

Taki misz-masz ale z solidnymi podstawami - trochę o sprzęcie, trochę o przygotowaniach do sesji, trochę o obróbce.

 

Postaram się nie przynudzać :D

 

PS: W zależności od pogody termin prelekcji może ulec zmianie ;)

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, pytanie z natury logistyczno-transportowych: czy ktoś z Was wracając ze zlotu będzie jechać do/przez Lublin?

Być może byłaby lorneta 100mm do zabrania do nowego właściela.....

@peter5, widzisz, że działam? Podejmij szybko decyzję!

 

Edytowane przez Marcin_G
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Marcin_G napisał:

Kochani, pytanie z natury logistyczno-transportowych: czy ktoś z Was wracając ze zlotu będzie jechać do/przez Lublin?

Być może byłaby lorneta 100mm do zabrania do nowego właściela.....

@peter5, widzisz, że działam? Podejmij szybko decyzję!

 

Widzę i nie mam słów:original:. Wielkie dzięki. Jesteśmy w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie miał ktoś może flatownicę z folii elektroluminestencyjnej na zlocie? Nie mam opanowanego robienia flatów to może ktoś mógł by mi zaprezentować co i jak, albo chociaż pożyczyć na chwilę? Nie zdążyłam sobie jeszcze zamówić takiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agatek napisał:

Będzie miał ktoś może flatownicę z folii elektroluminestencyjnej na zlocie? Nie mam opanowanego robienia flatów to może ktoś mógł by mi zaprezentować co i jak, albo chociaż pożyczyć na chwilę? Nie zdążyłam sobie jeszcze zamówić takiej.

A do jakiego obiektywu/teleskopu?

Mam i będę brał coś takiego pod ed80 więc jak masz coś podobnego lub mniejszego to nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Kasia_Maksym napisał:

Mam nadzieję, że ankiety będę też dostępne na miejscu. Niestety nie mam już możliwości ich wydrukowania:icon_sad:

Wydrukuję więcej, gdyby na miejscu nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tayson napisał:

Panie i Panowie. Ma ktos wolne miejsce w aucie z Wawy lub okolic?

Nie bardzo mam jak sie dostac na zlot :(

Ja jadę z wawy sam jutro rano, jak nie masz transportu to pisz damy radę :)

Edytowane przez Maetrik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a), odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.