Skocz do zawartości

Śmieszne aukcje - astrobuble z allegro


Krzysiek T.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ignisdei

Kolejna perełka, max powiększenie "X", teleskop jest ze statywem i nawet małe foto-rysuneczek tej rewelki, niewątpliwym atrybutem jest to, że całość waży 8 kg co z pewnością wróży potencjalnemu kupcowi profesjonalność konstrukcji( skoro ciężki to jak wiele układów optycznych mieści się w środku) I jeszcze szalenie ważny element: wymiary pudełka. Ach.. na pudełku jest paralaktyk a na zdjęciu go nie ma.

A cena cud malina..

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze piszą jaki ten teleskop jest ogromny. Całe 76 mm zwierciadła :szczerbaty: . I jeszcze zaznaczone, że jest szklana optyka - taki rarytas to przecież rzadkość na alegro.

 

Ba! to jest NAJWIĘKSZY teleskop na allegro :D . No i ta waga, podkreślona dodatkowo wykrzyknikami !!!

Całość sprzedaje niejaki Hassan. Może to bomba rurowa, a terroryści chcą wyprawić do na tamten świat niewiernych amatorskich astronomów astrognomicznych?

 

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu stosuje politykę zgłaszania do allezłomo naruszania zasad dla każdej aukcji-bredni. Nie wiem jak to wygląda po drugiej stronie barykady, ale na razie jeszcze się nie zniechęciłem. Podejrzewam jednak, ze kilka zgłoszeń, ze opis nie ma nic wspólnego z realem, a nawet z fizyką, w ogóle nie jest rozpatrywane.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu stosuje politykę zgłaszania do allezłomo naruszania zasad dla każdej aukcji-bredni. Nie wiem jak to wygląda po drugiej stronie barykady, ale na razie jeszcze się nie zniechęciłem. Podejrzewam jednak, ze kilka zgłoszeń, ze opis nie ma nic wspólnego z realem, a nawet z fizyką, w ogóle nie jest rozpatrywane.

 

Pozdrawiam.

Hansie jak najszybciej zgłoś to:

Nie dość, że gość daje złote rady jak uniknąć nabicia w butelkę, to z premedytacją oferuje prawdziwe ścierwo.

To gorzej niż oportunizm, to bezczelność i cwaniactwo w biały dzień tak formułować treść oferty - zgroza . :szczerbaty::szczerbaty:

Albo sam też zgłoszę.. bo to przechodzi ludzkie pojęcie

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu stosuje politykę zgłaszania do allezłomo naruszania zasad dla każdej aukcji-bredni. Nie wiem jak to wygląda po drugiej stronie barykady, ale na razie jeszcze się nie zniechęciłem. Podejrzewam jednak, ze kilka zgłoszeń, ze opis nie ma nic wspólnego z realem, a nawet z fizyką, w ogóle nie jest rozpatrywane.

 

Pozdrawiam.

 

 

A to się dobrze składa, bo ja też od jakiegoś czasu prowadzę prywatną "małą wojenkę" w sprawie lornetek. Podejrzewam, że allegro zdrowo olewa zgłoszenia, dopóki sprzedający przynoszą mu zysk i nie ma dużego halo w prasie, które mogło by zagrozić reputacji firmy. Cieszę się, że jest nas więcej, bo taka akcja zgłoszeń odniesie jakiś (choć nie łudzę się, że piorunujący) skutek tylko wtedy, kiedy będzie uciążliwa, znaczy się zmasowana. Proponuję brać na cel przede wszystkim zawodowych sprzedawców-naciągaczy, bo to oni tak naprawdę robią ludzi w butelkę i nieźle na tym zarabiają bezwstydnicy.

 

Salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna perełka, max powiększenie "X", teleskop jest ze statywem i nawet małe foto-rysuneczek tej rewelki, niewątpliwym atrybutem jest to, że całość waży 8 kg co z pewnością wróży potencjalnemu kupcowi profesjonalność konstrukcji( skoro ciężki to jak wiele układów optycznych mieści się w środku) I jeszcze szalenie ważny element: wymiary pudełka. Ach.. na pudełku jest paralaktyk a na zdjęciu go nie ma.

A cena cud malina..

ja tam sie nie smieje bo sie na taka perełkę dałem nabrac ale za miejsza kase:) i co prawda widzialem Saturna nie było to super jakies zjawisko ale ... i Jowisza , chetnie bym go sprzedał ) tylko jak to zrobic , na astro szkoda wystawiac:) zostaje tylko allegro..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała JAPOŃSKA lornetka marki... uwaga... tadam tadam...

 

<<< CHINON >>>

 

:szczerbaty:

 

http://www.allegro.pl/item225943855_wodosz...inon_10x30.html

 

Czyżby nareszcie wysokiej jakości odpowiedż na znany wszystkim tani chiński szajs marki Fujinon?

 

Co będzie następne? Ktoś wystawi na moto-allegro niemiecki samochód Ford'sWagen? A może będzie to ogólnie ceniona, produkowana oczywście w Japonii (a jakże) Chinda Civic za jedyne 99.99zł?

 

Oops! Trochę się zagalopowałem w szyderstwie... Wygląda na to, że ta firma rzeczywiście jest zlokalozowana w Japonii, w mieście Chino (przynajmniej według wikipedii). Tak czy inaczej, kuriozalny sprzęt :-)

Edytowane przez Pepin Krootki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://www.allegro.pl/item247097215_profes...700_soczew.html i profesjonalny opis ZESTAW KTÓRY OFERUJĘ SKŁADA SIĘ Z:

 

CZĘŚCI GŁÓWNEJ ( 90 mm średnica, 700 mm długo�ć)

STATYWU (wysokość regulowana max 113 cm)

PÓŁKI NA SOCZEWKI I OKULARY

CELOWNIKA OPTYCZNEGO

SOCZEWEK I OKULARÓW:

(H 12,5mm) (H 4mm) (H 20mm) (ERECTING LENS 1,5X)

(BARLOW LENS 3X)

 

W ZESTAWIE RÓWNIEŻ ZIELONE SZKŁO DO OKULARÓW

 

SOCZEWKI PAKOWANE SĄ W PLASTIKOWE POJEMNIKI NIEWIDOCZNE NA ZDJĘCIACH

:szczerbaty:

 

Tu jest jeszcze fajne cacuszko :szczerbaty:http://www.allegro.pl/item247690623_telesk...r_obrotowy.html

 

A ten ma rozbrajający wygląd http://www.allegro.pl/item247617889_telesk...nfinity_76.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.allegro.pl/item253686335_mega_teleskop_.html

 

Polecam przeczytanie opisu przedmiotu.

 

Posiada on większą liczbę soczewek i okólarów niż w podstawowym jego stanie .

Zobaczysz przez niego flagę ameryki na księżycu

Umożliwia o róch w 4 osiach ( oziomo, pionowo, oraz deklinacje i rektascensje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.