Skocz do zawartości

Star Adventurer pełny zestaw


kristofus

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiony we wrześniu w teleskopy.pl, dosłownie chyba dwa razy zabrany w teren. Oczekiwania wzrosły, montaż "urósł" i teraz mam na czym wieszać aparat z zapasem a SA pewnie by się tylko kurzył...

Wrzucam jakiś bardziej udany środek kadru, 150s i 200mm na APS-C czyli de facto 300mm na FF, jeśli forum nie wytnie EXIF-a są tam wszystkie szczegóły, jeśli nie mogę podesłać.

Nie zagwarantuję takich wyników dla każdej klatki ale też dzisiaj wiem ile błędów wtedy popełniałem odnośnie zamocowania aparatu, wyważenia, o sztywności statywu nie wspominając.

 

Stan właściwie sklepowy nie licząc ułamanej wypustki adaptera mocującego podświetlenie lunetki biegunowej w szynie (fotka), w napędzie podświetlenie mocuje się bez tego bezproblemowo. Zresztą ten adapter to było i tak beznadziejne rozwiązanie, wypadał przy byle dotknięciu. Dorzucam też przykręcany adapter ze zdjęcia, miał jakoś mocować guider, może się przyda. Głowica i statyw oczywiście nie podlega sprzedaży :)

 

Cena 1200zł + koszty wybranej przesyłki

20200206_145014a.jpg.e68fe106c40ee7723048be7373bfe203.jpgSA_test.JPG.86b77ddcc482c992090a9f05ebc5a9be.JPG20200206_150851a.jpg.548d3f4311ab8ed937f64cdcb67a0fc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.