Skocz do zawartości

Kiedy następny zlot


aldora

Rekomendowane odpowiedzi

Oj na wiosnę to tam jest ciemno a jak nie widać Drogi Mlecznej bo są np chmury to się tam nawet można o chałpę poturbować jak zgaszą światełko przed wejściem :blink:

 

:D Oj... to jest fakt... :D

 

Będę śledził rozwój tego wątku... Gdyby wypaliły kwietniowe Bieszczady, to zgłaszam swój skromny akces!!

 

 

Pozdrawiam,

 

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co??? już mam rezerwować dla zlotowiczów całe schronisko :notworthy:  :helo:  :banan:

 

Awaryjnie może być u Pana Dybasia na początku drogi dojazdowej...

 

Wjazd do schroniska skończył się dla nas ostatnio wymianą wahaczy... ALE I TAK BYŁO SUPER!!!

 

Zachęcam jak najwięcej osób do pojawienia się w Bieszczadach w podanym terminie, bo chociażby dla tego miejsca warto interesować się astro... :helo:

 

 

Pzdr

 

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Po ostatnim tam wjeździe ze średnią 53km/h złapałem nawet gumę i co z tego :D za to jaka frajda z jazdy półterenowej po asfalcie skraterowanym jak Księżyc :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim tam wjeździe ze średnią 53km/h złapałem nawet gumę i co z tego :D  za to jaka frajda z jazdy półterenowej po asfalcie skraterowanym jak Księżyc :banan:

 

Co do Księżyca, to przypomina mi się, jak mój brat opowiadał o swoim pobycie w Bieszczadach... Wrócił w środku nocy samochodem pod "Dybasiówkę" i musiał podejść parę metrów do drzwi... Wyłaczył światła, wysiadł z samochodu i w tym momencie przyszły chmurki i zasłoniły świecący w pełni Księżyc. Opowiadał mi, że musiał odczekać ten moment w stojąc w miejscu, bo zrobienie kroku wiązało się z niechybnym upadkiem o nierówny jak diabli asfalt - ponoć tak ciemno, że nie było widać dosłownie NIC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.
Janusz, nie strasz. Jak dla mnie podjazd na Kudłacze to horror  :angry:

Po następnej wiośnie może być już skratrowany jak Merkury czyli bez płaskich odcinków mórz Księżycowych, to Ryśku jak eksplorowanie nowego świata i jest naprawdę ekscytujące :Beer:

Z tego co wiem od dzisiaj to termin 6-10 kwietnia jest już zatwierdzony przez radę jako oficjalny temin wiosennego zlotu w Bieszczadach :notworthy:

Ps. Opony zimowe wręcz konieczne bo aura lubi tam czasem nieprzyjemnie zaskakiwać a przełęcze wyjazdowe są ponad 500m wtedy mocno zaśnieżone :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge sie doczekac kwietnia :banan::banan::banan: tylko teraz trzeba sobie zalatwic wolne od szkoly < zaden problem> no i oczywiscie wolne od pracy <sobota niedziela> mam nadzieje ze rowniez zaden problem, ale obym sie nie mylil.

PS Zlot na pierwszym miejscu :D:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.