Skocz do zawartości

(S) Wiosenne porządki cz.1.TV Plossle.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiosennych porządków czas zacząć:

1.TV Plossl 25mm , zaślepki , pudełko , stan bardzo dobry , cena 365zł.
2.TV Plosl 15mm , zaślepki , pudełko , stan bardzo dobry , cena 315zł.
3.TV Plossl Japan 13mm , rzadki okular sprowadzony z USA , zaślepki , zastępcze pudełko , stan bardzo dobry , cena 335zł.

Ceny zawierają wliczone koszty przesyłki priorytetowej , ubezpieczonej Pocztą.Kontakt PW lub tel.604054008.
Zdjęcia na dniach.

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Fotki TV Plossla 13mm Japan , dokładam zakręcany słoiczek MEADE , Krzysztof OKROJ posiada takiego samego na sprzedaż , dzwonił do mnie przed chwilą , może ktoś chętny na parkę do BINO.Świetny okular z Polem własnym 50* , jeżeli ktoś nie posiada Orto 12,5mm do Planet to Polecam jako też bardzo dobre planetarne szkiełko i nie tylko.

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

TTV13.jpeg

TV13.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wnet Planety , Polecam , Cena 315zł i wysyłam , jest z zakręcanym plastikowym pojemniczkiem MEADE. Stan Klasa jak na ten okular , który z powodzeniem można stosować jeżeli nie posiadamy np. okularu ORTO 12,5mm.

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam parkę tych TV Plossli 13mm , ale nie mam już BINO i dlatego jedna sztuka zostaje sprzedawana.Pomimo tego że posiadam okular ORTO 12,5mm marki "Antares" Japan i tak zostawiam jedną sztukę w walizce na stanie do własnego użytkowania.
Polecam.

Pozdrawiam Krzysztof.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.