Skocz do zawartości

Szukam Sponsora (ów) książki


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to nic wspólnego z astronomią, ale to ma coś wspólnego z marzeniem. Mianowicie chce wydać książkę, ale debiutanci mają najciężej, bo wydawnictwa boją się, że nic nie zarobią.  Niestety potrzebuje finansów, ale jest ich brak. Potrzebuje prawie 10 tyś a konkretnie 9700. Może przedstawię co to za książka.

 

Opis:

 


Marita właśnie skończyła szkołę, a po wakacjach ma otworzyć swoją własną firmę. Jeszcze wtedy nie wiedziała co ją czeka.  
Thomas jest Bossem Mafii. Ojciec Marity, ma dług u Thomasa, który on zamierza odebrać. Skoro nie dostanie pieniędzy, weźmie sobie ją. Kiedyś Marita była nieśmiała, a po ich spotkaniu, nikt nie mógł jej naskoczyć. 

Edytowane przez Francesca Craxi
  • Haha 5
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mariusz Psut napisał:

Przepraszam. Nie mogłem się powstrzymać. 

A tak serio. Wyślij rękopis do jakiegoś wydawnictwa. Z ciekawości wpisałem w Google "wydaj swoją książkę" i już miałem kilka. :happy:

Ale wysyłałam. Zadn się nie odezwało a jedno chciało współfinansowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Francesca Craxi napisał:

Ale wysyłałam. Zadn się nie odezwało a jedno chciało współfinansowania.

Wybacz szczerość ale:

Ten krótki "opis" nie trzyma się kupy. Nic ciekawego nie zapowiada. Umieszczony na książce raczej nie zachęciłby mnie do lektury. 

Edytowane przez Mariusz Psut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem zbędne 9700zł, które chciałem przeznaczyć na wsparcie jakiejś kreatywnej duszy i już prawie robiłem przelew ale z ciekawości zajrzałem tutaj i zacząłem czytać...

 

Cytat

Scott nie dawno przejął Mafie.

Z tego chyba literackiego Nobla nie będzie :(

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Paether napisał:

Właśnie miałem zbędne 9700zł, które chciałem przeznaczyć na wsparcie jakiejś kreatywnej duszy i już prawie robiłem przelew ale z ciekawości zajrzałem tutaj i zacząłem czytać...

 

Z tego chyba literackiego Nobla nie będzie :(

To wszystko i tak idzie do poprawki przed wysłaniem do wydawnictwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bardzo młoda osoba. 

Droga Francesco przydałby się jakiś edytor tekstu poprawiający te błędy i słownik ortograficzny. 

Masz jakiś pomysł na siebie a to najważniejsze. Stephen King powiedział że chcąc zostać pisarzem musisz robić tylko dwie rzeczy. Dużo czytać i dużo pisać. Nie ma drogi na skróty. 

Zaintrygowało mnie to i w wolnej chwili sobie poczytam. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mariusz Psut napisał:

To chyba bardzo młoda osoba. 

Droga Francesco przydałby się jakiś edytor tekstu poprawiający te błędy i słownik ortograficzny. 

Masz jakiś pomysł na siebie a to najważniejsze. Stephen King powiedział że chcąc zostać pisarzem musisz robić tylko dwie rzeczy. Dużo czytać i dużo pisać. Nie ma drogi na skróty. 

Zaintrygowało mnie to i w wolnej chwili sobie poczytam. 

Pozdrawiam. 

Osobiście, wszystko będę sprawdzać i czytać jeszcze raz. Wiadomo, że coś będzie zmienione, albo dodane. Wydawnictwo swoje poprawki też narzuca, takie jak ortografia czy interpunkcja. Oni nawet piszą opis a ja mam tylko powiedzieć czy go akceptuje. Piszę dużo, aktualnie zaczęłam czwarta część a pierwsza ma już 150 tysięcy wyświetleń. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetleń nie znaczy "przeczytań". Sprawdź jak długo internauta przebywa na stronie - czy dłużej niż np. 30 sek.

Sukces możesz odnieść pisząc po angielsku, to większy rynek. Skoro wydawca i tak sprawdzi i poprawi a Ty już piszesz o Los Angeles...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, OBERON RD napisał:

Wyświetleń nie znaczy "przeczytań". Sprawdź jak długo internauta przebywa na stronie - czy dłużej niż np. 30 sek.

Sukces możesz odnieść pisząc po angielsku, to większy rynek. Skoro wydawca i tak sprawdzi i poprawi a Ty już piszesz o Los Angeles...

Komentarze i gwiazdki oznacza przeczytane, a poza tym wydawnictwo jest zainteresowane. Bo przeszło opinię recenzantow, ale wiadomo, że debiutant może się nie wybić od Razu, to trzeba połowę zapłacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Francesca Craxi napisał:

Komentarze i gwiazdki oznacza przeczytane, a poza tym wydawnictwo jest zainteresowane. Bo przeszło opinię recenzantow, ale wiadomo, że debiutant może się nie wybić od Razu, to trzeba połowę zapłacić. 

Może powinnaś spróbować założyć temat na zrzutka.pl ?

Edytowane przez Eternal84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Francesca Craxi napisał:

Ludzie możecie sobie darować? To wszystko i tak będzie poprawiane przed wysłaniem 

Dziewczyno nie ośmieszaj się. Proszę. Zakończ ten temat, kup słownik poprawnej polszczyzny i może odrób lekcje? Na początek polecałbym z języka polskiego.

Natomiast do drogich forumowiczów apeluję o powściągliwość. Koleżanka jak widać nawet nie ma świadomości gdzie ktoś pisze na serio, a gdzie ironizuje. Zatem po co się pastwić? Kiedyś jak już nauczy się pisać i dorośnie to może będzie się jeszcze z tego śmiać :-)

Edytowane przez Tuvoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten temat jest jeszcze na forum bo napisała go dziewczyna ?Czasami pojawiały się tematy około astronomiczne, ale ze względu na treść szybko wylatywały. Dlaczego tutaj jest jakiś wyjątek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,

jest poniedziałek - trzeba porobić porządki. Temat zamknięty - nie mający nic wspólnego z astronomią (nawet dla osoby o sporej wyobraźni).

Autorce życzę powodzenia i proponuję zastosować się do rad kolegów.

 

Moderator.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pav1007 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.