Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kenny napisał:

Bardzo fajne zdjęcie Tomek, ale... 

Wiem. Cóż, przy tej skali wiele detalu nie idzie złapać. Dodatkowym problemem byly exp 15min. Niestety na centrum Rozetki przydałoby się pełne SHO po 5min. Ona poprostu mi się przepaliła. Kolejna sprawa, to ulokowanie jej w kadrze. W tym miejscu mój Samyang daje najgorsze pole. Wszystko razem się sumuje.... Najjaśniejsze partie - zero odszumiania. 

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa ;-) 

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, gryf188 napisał:

 jak się przesunie zdjęcie tak żeby ją  zasłonić to wtedy dopiero widać ten fantastyczny obszar z świetnymi strukturami . Piękne zdjęcie.

Wlasnie o to chodzi, ze cały świat celuje albo w Rozete, albo w Mglawice obok.

Nie dziwne wiec, ze StDr13 została odkryta jakies 4miesiace temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tayson napisał:

Wiem. Cóż, przy tej skali wiele detalu nie idzie złapać. Dodatkowym problemem byly exp 15min. Niestety na centrum Rozetki przydałoby się pełne SHO po 5min. Ona poprostu mi się przepaliła. Kolejna sprawa, to ulokowanie jej w kadrze. W tym miejscu mój Samyang daje najgorsze pole. Wszystko razem się sumuje.... Najjaśniejsze partie - zero odszumiania. 

 

Dzięki za odpowiedź.
Raz jeszcze gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tayson napisał:

Dodatkowym problemem byly exp 15min. Niestety na centrum Rozetki przydałoby się pełne SHO po 5min. Ona poprostu mi się przepaliła

Tayson - człowiek, który przepalił Rozetę :P 

Jaka jest różnica jasności między głównym obiektem, a Rozetą? Tak pi razy drzwi.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adam_Jesion napisał:

Całkiem zacna idea. A masz pomysł na ikonkę? :)

PS. Genialna fota. <3

Trochę tego jest w internetach :D 

 

image.png.5f8e31beccbb0cd495ecaeab452a9eb3.pngimage.png.13cfa18438ceb32d7381d10b6e92e0d8.pngimage.png.3a3ad3b68bc9d6cc170073455da07fe8.png 

 

EDIT: Po zakończeniu dyskusji, możecie usunąć moje posty :D @Paether @Pav1007

 

Edytowane przez sidiouss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MateuszW napisał:

Jaka jest różnica jasności między głównym obiektem, a Rozetą? Tak pi razy drzwi.

Ciezko odpwoiedziec na to pytanie....

Przed skaldaniem koloru okolice shock bow w Ha maja w PS 60jednostek, a Rozeta jasne partie ponizej srodka 230.

 

Czasem latwej wydobyć niedpalony material niz przygasic zbyt mocno pociagniete rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.