Skocz do zawartości

Montaż Cg5 go to Adwanced + dodatki


zbignieww

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pierwszym właścicielem . Stan bdb.  Dwa lata temu był na przeglądzie , nasmarowaniu "bebechów"  dwoma rodzajami wazeliny. Dokupiony zapasowy

pilot, który w zasadzie w kontynentalnej Europie jest nie do zdobycia. Przynajmniej  ja się nie doszukałem , więc kupiłem w  GBR . Na kupionym pilocie zaledwie będą odciski palców , bo po wypróbowaniu powędrował do oryginalnego opakowania.  Wymieniony został włącznik , bo firmowy był mocno schowany w skorupie i  trzeba było nie obcinać paznokci, by go włączyć  :)  Nawet mam zapasowy, bo kosztował zaledwie kilkanaście koron czeskich.  Teraz jest OK !

 

Na wyposażeniu również walizka turystyczna , adaptowana dla montażu - wyłożenie oryginalną gąbką . Ale jest również do dyspozycji oryginalny karton .

Dwie przeciwwagi , nowsza wersja lunetki biegunowej , statyw dwucalowy.  Kabel do połączenia montażu 12 V z auta.

 

Wieszałem na nim najpierw SCT 6" , ostatnio refraktor 102/ f.7  i nic innego na nim nie było . Stąd serwisman , który go przeglądał i smarował napisał, że

przekładnie itp są w b. dobrym stanie . Jak by nie ; nakładany lekki sprzęt i relatywnie w sumie mało używany. Cały czas miałem bowiem do dyspozycji

dobsona 10 cali , czy inną optykę na AZ4 .  Dokumentację o przeglądzie mam, wprawdzie w j. czeskim , ale nie problem przetłumaczyć.

 

Sprzedaż ze względów praktycznych najlepiej przy odbiorze na miejscu . Od 10 maja planuję być w małopolskim na dłuższym pobycie - tam mogę

zaprosić , nawet z noclegiem za darmo nie będzie problemu , gdyby była potrzeba .

 

CENA  Z REZERWOWYM PILOTEM  -  2150.- zł , BEZ PILOTA  - 1800.- zł     Sam pilot do sprzedaży - po sprzedaniu montażu.

 

FOTKI :

 

DSC07209.JPGDSC07211.JPGDSC07212.JPGDSC07213.JPGDSC07210.JPG

 

 

 

Edytowane przez zbignieww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.