Skocz do zawartości

Haft komputerowy - Centrum-Haftu.pl - Ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

 

W odpowiedzi na inicjatywę Adama:

 

Prowadzimy we Włoszczowie z partnerką jednoosobowe działalności gospodarcze, tj. sklepy odzieży damskiej, drobne usługi krawieckie oraz m.in. pracownię haftu komputerowego (mój sklep odzieżowy w obecnej sytuacji konieczności cięcia kosztów likwiduję).

 

Jako, że dzielę to z inną pracą na etacie, haft realizuję na drugiej zmianie i w weekendy. Mam jedną maszynę przemysłową, dlatego obecnie preferuję zamówienia o małym nakładzie ilościowym, ale w zależności od skomplikowania i czasochłonności projektu rozważę i te większe projekty:).

Praktycznie to dlatego na pasję astro nie mam zupełnie czasu na astrofotografię, ale w niebo lubię sobie zerknąć jak tylko mam okazję.

Chcę sukcesywnie rozwijać usługę haftu, zmienić stronę www, poszerzyć ofertę itp..

U nas zamówisz haftowane:
• odzież pracowniczą (Adler, Uneek, YHK,) → logotypy na koszulkach polo, t-shirtach, polarach,
• odzież roboczą B.H.P. - też odblaskową -(Adler, Uneek)
• szatki do chrztów,
• naszywki
• torty na ślub z ręczników,
• komplety ręczników w pudełku,
• cukierki z ręczników, torby bawełniane,
• fartuchy kuchenne,
• monogramy,
• poduszki z polary, filcu,
• haftujemy również na materiałach powierzonych.

Opcjonalnie na cieńszych materiałach mamy możliwość wykonania wycinanych ploterem nadruków z folii termicznej FLEX.

Przykładowe nasze realizacje:

https://www.facebook.com/centrumhaftu/

https://www.centrum-haftu.pl/haft_kom.htm#haft

Dziękuję :)

933805da429a929954371b0db6b9

edc3d3fd46cfb5dddb886bb7c862

2c22b88448b4b758fc0b4cac02a85abdeefb453d8c6386e0928c7307

10200cbd4c81a3becb5b736f2c9c

 

28b3d74d4b46936af93bea4d0439

0604a57b439d91ece71c9e79f165

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/84022352_613881872763925_1088050447417081856_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=RlB-mZVrdVMAX9Lsg5N&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=6&oh=fb7ef2870df424425a8de059a1c52a6f&oe=5EA0899D

33b54c9d4f00afa32171dc44fda2

 

e3e8b59e4ca8a747fd80ee639234

 

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Fajnie, że się zgłosiłeś z takim tematem. Od dawna chciałem zrobić takie astropolisowe naszywki. Zgłoszę się i liczę na jakąś fajną cenę dla nas :P Jak tylko ustabilizuję się ze swoimi sprawami zawodowymi, to zrobię projekt i ruszymy z tematem. Myślę, że to się powinno fajnie na AP sprzedać. Wy zarobicie, a my będziemy mieć fajne insygnia.


PS. Robicie też takie do naklejenia, czy trzeba je przyszywać? Jakie minimalne ilości mają sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Adam_Jesion napisał:

O! Fajnie, że się zgłosiłeś z takim tematem. Od dawna chciałem zrobić takie astropolisowe naszywki. Zgłoszę się i liczę na jakąś fajną cenę dla nas :P Jak tylko ustabilizuję się ze swoimi sprawami zawodowymi, to zrobię projekt i ruszymy z tematem. Myślę, że to się powinno fajnie na AP sprzedać. Wy zarobicie, a my będziemy mieć fajne insygnia.


PS. Robicie też takie do naklejenia, czy trzeba je przyszywać? Jakie minimalne ilości mają sens?

Dziękuję, chętnie podejmę się realizacji. Pamiętaj, że ogólnie grafika powinna być prosta bez przejść tonalnych, bynajmniej na małych i wąskich elementach. Jak element jest szeroki można z lekka gradientować przenikanie się kolorów i pobawić się nitkami.

 

Naszywka może być na termo-klej, oraz po prostu do przyszycia. Aczkolwiek, te naklejane i tak się zaleca z lekka przyszyć dla spokoju ducha, nie każdy przestrzega temperatur prania, ale jak mam znajomego weterynarza to pierze non stop swoją polówkę i mówi że wszystko jest ok.

 

Nie wiem jaki masz maksymalny nakład naszywek na myśli jednorazowo i czy podołam na jednej maszynie, ale minimalnym się nie przejmuj, zrobię Ci od sztuki.  Ekonomicznie jak już zapinam tamborek na maszynę, to mogę zrobić serię np. 9 sztuk jak na załączonym obrazku, lub mniej jeśli projekt naszywki jest większy. I tak mogę sobie sukcesywnie "dziobać" i wysyłać w miarę zapotrzebowania.

 

Ja dysponuję tylko jedną maszyną, więc przykładowo 9 szt. poniższych orzełków  wykonam w 1,20h (z haftowanym tłem, bez tła z 20-25 minut krócej).

obraz.png.00de238b2b315deab815e821237fe6ae.png

Można oczywiście nieco szybciej  , ale orzeł byłby bardziej uproszczony (to nie mój projekt). Zależy co kto lubi.

obraz.png.4b07001fc3d2783945846f70b91c9a28.png

Mi zależy na szczególe i jakości, więc nie żałuję haftu, - może i zbyt przesadnie - ale to przekłada się to na czas wykonania. 

Ale jak ktoś kto ma kilka głowic haftujących jednocześnie, to w tym samym czasie zrobi 6x lub 12x tyle, więc ja z takim graczem nie poszaleję :(

 

Przysługa za przysługę, dlatego projekt haftu i próbny tamborek naszywek zrobię gratis. Jak uporasz się z projektem grafiki pisz na igraszka.haft@gmail.com lub/i fb.

Jak się spodoba będziemy ustalać szczegóły :)

 

 

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.