Skocz do zawartości

Triplet Lwa


fizyk5

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, fizyk5 napisał:

jest obecnie zasada, jeden wyjazd w teren = jedna fotka.

Znaczy przez 5 godzin marzłeś gdzieś samotnie w terenie. Ech, skąd ja to znam.

:)

Ale było warto, fajnie wyszło.

Ładnie rysuje Ci ten APO, fajna ostrość. Zastanawiam się skąd taki drobniutki raster w tle widoczny na powiększonym zdjęciu. Pierwszy raz coś takiego widzę.

 

Edytowane przez Grzędziel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fizyk5 napisał:

Zawsze jestem wdzięczy za komentarze.

Jest w tym coś, co lubię - zrównoważona nie przesadzona kolorystyka. :) Troszkę szumu w tle. Więc nawet pod ciemnym niebem 5 godz. to trochę mało. A może chcąc uzyskać słaby szczegół, w obróbce troszkę zanadto wyciągnąłeś  histogram w cieniach?... Znam tę pokusę i zawsze zastanawiam się, czy tak warto. Czy może jednak pozostawić troszkę mniej wyraziste światło za cenę lepszego tła? Ale i tak gratuluję szczegółu.

 

1 godzinę temu, Grzędziel napisał:

Znaczy przez 5 godzin marzłeś gdzieś samotnie w terenie. Ech, skąd ja to znam.

Ja jeszcze tego nie znam. Ale chyba mnie to czeka. :) Bo stanąłem pod ścianą mojego LP i pojąłem granicę jakości materiału w miejskich warunkach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5h materiały oznacz 7h dreptania przy montażu.

Jesteś sam na torfowisku, łosie podchodzą, zaburczy w brzuszku i już zmysły i wyobraźnia pracuje.

Grzędziel, coś chyba poszło nie tak, pewnie jeszcze dłubnę.

Tak to wygląda.

http://fizyka1001.5v.pl/podstrony/OBSERWACJE/WYDARZENIA/SZEROKIEKADRY/Startrials10.mp4

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fizyk5 napisał:

5h materiały oznacz 7h dreptania przy montażu.

Jesteś sam na torfowisku, łosie podchodzą, zaburczy w brzuszku i już zmysły i wyobraźnia pracuje.

Grzędziel, coś chyba poszło nie tak, pewnie jeszcze dłubnę.

Tak to wygląda.

http://fizyka1001.5v.pl/podstrony/OBSERWACJE/WYDARZENIA/SZEROKIEKADRY/Startrials10.mp4

Skąd ja to znam.

Czyżby pojawił się Twój komentarz po 7h dreptania przy montażu?

Triplet bardzo fajny. Rafał pokaż historię tego zdjęcia od pierwszego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.