Skocz do zawartości

UFO w Zakopanem i kręgi śniegowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawiam na pojazdy niezwykłej i dobrze znanej cywilizacji pochodzącej z 4 planety grawitacyjnie związanej z gwiazdą 34 Per ! Podobne ślady notowano nie raz na Alasce czy Syberii. Sa to ślady od stóp lądownika. Podobno rząd USA dostał od nich wiele patentów do usprawnienia lądownika Apollo. Ponoć nawieźli ze swojej planety wiele platyny na kampanię Busha bo ten im obiecał, że jak wygra wybory to będą od jego kolegi Abu Muada Arzałkałiego dostawali tygodniowo tuzin martwych Irakijczyków i Amerykanów do przeprowadzania swoich arcyciekawych eksperymentów. Darku widocznie znalazłeś się w gronie wybrańców. Na 100% za jakiś czas wszczepią ci pod pachą lub w prąciu komunikator byś mógł im składac raporty.

 

Zazdroszcze ci stary !!!

Edytowane przez Pawel_Maksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na 100% są dwa subkonfrontery paradygmatalne z otwartymi w kierunku najbardziej geofraktalointestinalnego mandibulatora paratibianami kwazichlorofokalnymi. Albo ślad po dwóch zakręconych bułkach z masłem...ale zakręconych zgodnie z ruchem kwarków cudownych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tego dnia się później wyjaśniło otóż odbywały się nieopodal mnie M Polski w skokach z Obcym nr1 niejakim Adamem M. w roli głównej.

Po drodze idąc na Wielką Krokiew można było dostrzec w tłumie tajemniczych osobników z komunikatorami w ustach ( w kształcie papierosa dla niepoznaki ).

W trakcie skoków naszego mistrza posiadacze specjalnych przystawek do aparatów (wypożyczone od MiB) mogli dostrzec zarysy dziwnego obiektu który zdawał się unosić Mistrza na niewidzialnym strumieniu światła. :blink:

obcy1.jpg

małysz_i_ufo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to wyglada i na jakiś spisek,

ale ja wierzę, może i był to jakiś obcy statek ufo, ale on napewno naszego lotnika, to raczej spychał w dół, swymi antygrawitacyjnymi, no tymi, :kom: komunikatorami,

 

a to jest jeden z nich :unsure:

:ahonen3.jpg

 

no bo niby dlaczego teraz prawie zawsze wygrywa ?? :szczerbaty:

 

to nasz zawsze był pierwszy :Loveit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.