Skocz do zawartości

Adam napisał że można - robię muzykę, potrzebuję "kopa". ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

A podobno do tego biznesu trzeba cierpliwości ;)

Myślę, że w 3 dni nie zbuduje się społeczności na YT. Mi się twoja muzyczka spodobała, leci sobie w słuchawkach przy pracy właśnie.

Daj ludziom troszkę czas. Podbijaj wątek c jakiś czas, bo może niektórym umknąć w natłoku innych tematów.

Ja osobiście natrafiłem na niego dziś, bo napisałeś, że nie poszło. Także tego, nie poddawaj się tak łatwo.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie biznes;-) to zabawa, dziękuję bardzo - jakąś tam społeczność mam ;-) 1200 osób na FB + spory feedback na "zagranicznych" kanalach, a tak tylko chciałem,

na własnym podwórku zobaczyć jak to wyjdzie ;-)

Cierpliwość jest!

Bardzo dziękuję za odzew;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo!

Robię wszystko sam, więc jakby emocje jeszcze większe, 

Pracuję w "zdrowiu" więc jakby mnie ten okres "odpręzenia" zawodowego nie dotyczy,

tym bardziej teraz zajmowanie się muzyką daje mi ukojenie i odpoczynek.

Teraz pracuję nad nowym materiałem - w zasadzie na jesień powinien być gotowy.

Youtube i promocja jako taka jest w tej chwili niezwykle zlozonym procesem.

Nie da sie "wypłynąć" (nie cierpię tego słowa) w natłoku filmow "z otwierania gumy do żucia",

bo po prostu tam jest interakcja - a algorytmy wyżej pozycjonują te filmy które algorytm uzna za 

wartosciowe niezaleznie od treści. Jedyna metoda to wzajemne wsparcie wśród muzyków i choćby znajomych.

Stąd na starcie to jest niezykle wartosciowe jeśli ktos zostawi po sobie slad w formie czy to

subskrybcji czy komentarza (to jest mocny argument dla algorytmow).

Każda sztuka sie liczy dla mnie i za każda bardzo dziękuje i oczywiscie się "odwdzięczę" :-)

 

Dziękuję za kredyt zaufania;-)

 

 

Edytowane przez delaa
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OnlyAfc napisał:

Daj ludziom troszkę czas. Podbijaj wątek c jakiś czas, bo może niektórym umknąć w natłoku innych tematów.

Ja osobiście natrafiłem na niego dziś, bo napisałeś, że nie poszło. Także tego, nie poddawaj się tak łatwo.

Dokładnie :) Przyznam, że mi też totalnie umknęło wcześniej :g:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie zauważyłem tematu ale dzisiaj nadrobiłem zaległości ;)

 

Po pięciu odsłuchaniach już mogę coś napisać. Pięć razy nie dlatego, że musiałem ale chciałem, bo to cholernie dobry materiał! Ciekawe i spójne aranżacje. Postawienie na pianino jako wiodący instrument było odważne ale doskonale sobie z tym poradziłeś. Bardzo mi się podoba linia basu wyeksponowana w odpowiednich momentach.

Oczywiście Like i Sub na yt poleciały ;)

Mam pytanie: w jakim celu użyłeś tej wysokiej częstotliwości w Outdazzled? Na słuchawkach kroi mózgownicę ;)

Edytowane przez Pablito
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pablito napisał:

Mam pytanie: w jakim celu użyłeś tej wysokiej częstotliwości w Outdazzled? Na słuchawkach kroi mózgownicę ;)

Ups - w którym miejscu? nie było nic "specjalnie" ;-) Jesteś pierwszą osobą która zgłasza ;-)  

Pablito - dzieki serdeczne za przebrnięcie i ślady na YT ;-)

 

dwa.jpg

Edytowane przez delaa
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kupowania, wszystko jest za darmo, fizyczny CD także z wysyłka po mojej stronie itd... ;-) 

Wystarczy napisać PW ;-) 

Myślę że ogg i flac też zrobię jak będzie potrzeba wyjściowo materiał jest

w 24bit i 48kHz ;-)

 

PS.

Jak się podoba - to bardzo się cieszę;-) Wszystko czego wypada mi oczekiwać w zamian to

po prostu puszczenie tego dalej znajomym linki, itd ;-) 

Edytowane przez delaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach zauważyłem, że brzmi jak dobry , klasyczny rock progresywny...coś w tym jest. Oczywiście brzmi znajomo, pobrzmiewają tu wielcy wczesnych lat 70 XX w. Ale zupełnie przyzwoicie wchodzisz potem we własne klimaty. Całkiem spójny materiał. Jest OK!

Gratulacje!.

 

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2020 o 11:17, delaa napisał:

Padło pytanie więc garść linków ;-)

Spotify:

https://open.spotify.com/artist/2SqE4OkQaNHFP2UYIMHtTB

FB:

https://www.facebook.com/delaafargis/

 

Dizięki!:heart:

Fajne :)

Może być - na moim nowym stereo fajnie się słucha ;)

Mnie tam wystarczy jakość CD , bo moje uszy nie są te wybranie i nie słyszą ani kabli czy różnicy między flac 44,100 a flac 24bit 192khz czy DSD itp itd ;)
 

Plus taki, że chociaż słyszę różnice między mp3 128 a CD hehe

 

 

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, delaa napisał:

Ups - w którym miejscu? nie było nic "specjalnie" ;-) Jesteś pierwszą osobą która zgłasza ;-)  

 

Słuchając na Spotify to jest od 1:58 do 2:37

 

Ja chętnie przygarną CD z autografem. Odbiór na jakimś zlocie? Będę wtedy mógł się odwdzięczyć :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście Super!

Dziękuję Wszystkim !!!! - tak jak pisałem - kto chce CD- zapraszam na priv. Wysyłam jak się sytuacja wyciszy.

Tak się zaczynały rodzic pomysły - jakiś rok i 6 miesięcy temu ;-)

 

Cały czas zapraszam na FB - można śmiało udostępniać znajomym i zapraszać do polubienia ;-)

 

https://www.facebook.com/delaafargis/

 

No i YT

 

https://www.youtube.com/channel/UCHCHcmsMSHDj4BiMOlal-yg

 

43122684_730050560677128_1305996939354963968_o.jpg

Edytowane przez delaa
  • Lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej delaa, Przyznam, że na początku, jak przeczytałem Twój post pomyślałem - a, jeszcze jedna płyta z elektroniczną muzyką - jest tego mnóstwo i szczerze mówiąc im więcej tego słucham, tym bardziej dochodzę do wniosku, że rację mają ci którzy twierdzą, że muzyka się wyczerpała.

Na szczęście dla siebie samego zacząłem słuchać Twojej Muzyki. I muszę ( chcę) posłuchać jej jeszcze wiele razy. Potem coś jeszcze napiszę, bo to naprawdę przemawia. Aż wierzyć się nie chce, że zrobiłeś to sam? W sensie - Ty i komputer? Jestem przekonany, że nie. I chyba o to w tej muzyce chodzi - prawda? Mam nadzieje, że mnie rozumiesz, bo przecież wiem, że Ty i tylko Ty to zagrałeś.... :) .

Jak tak słucham tej muzyki, to wyobrażam sobie jak wykonuje te kompozycje któryś z wielkich zespołów. Nawet do każdego z utworów mógłbym przyporządkować konkretnego wykonawcę.

Np. wyobrażam sobie "Falling Of..." w wykonaniu "Omegi" z najlepszych swoich lat...

Rozpisałem się, to na razie!  :) .

P.S

Tytuł Albumu jest naprawdę fajny i  w zasadzie daje częściowo odpowiedź na moje odczucia co do zawartości! - dobre!

 

Edytowane przez ryszardo
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!  Dziękuję bardzo i kłaniam się nisko.

No tak ja i komputer - ale jako narzędzie, rejestrator ;-)

Gitary są jak najbardziej "real", bas jest "real",

a wszystkie "klawisze" wiadomo - sterowane "ręką" ale brzmienia "z cyfry" - no bo jak inaczej ;-) nie zmieściłoby się to u mnie w pokoju ;-)

Bębny też w zasadzie też wstukane - jak nie ręką to myszą...

Śpiewał nie będę, dziękuję przede wszystkim za poświęcony czas i dobre słowo, "Omega" - no przeszły mnie ciarki... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, delaa napisał:

No tak ja i komputer - ale jako narzędzie, rejestrator ;-)

Gitary są jak najbardziej "real", bas jest "real",

a wszystkie "klawisze" wiadomo - sterowane "ręką" ale brzmienia "z cyfry" - no bo jak inaczej ;-) nie zmieściłoby się to u mnie w pokoju ;-)

Bębny też w zasadzie też wstukane - jak nie ręką to myszą...

Wiem, wiem - słychać, że gitary są żywe, reszta wiadomo. Bywałem czasami w studio nagraniowym, nawet dosyć znanym, Ale sam na edytorach słabo się znam, grywam amatorsko głównie na organach - jak mnie "na chór wpuszczą".. :) . Kiedyś trochę dogrywałem różnym kapelom klawisze, jak była taka potrzeba. Ale nic znanego i nic wielkiego.

Ale mnie nie  o technikalia chodziło. Wiem z własnego doświadczenia, chociaż mnie zdarzyło się to kilka razy w życiu, że muzyka wychodziła niejako "przeze mnie", a nie "ode mnie", tak jakby ktoś, coś mnie prowadziło. Jak grasz na żywo z fajnym zespołem, to często wzajemnie się napędzacie i wychodzą sprawy duże...

W Twoim materiale jest coś takiego - zarówno bardzo osobistego jak i dodanego jeszcze. Może to jest właśnie talent - z tym akurat nie miałem do czynienia osobiście, więc to trudne do identyfikacji  dla mnie :) .

Jak więcej posłucham, to opiszę te fragmenty Twoich kompozycji, które szczególnie mnie inspirują.

 

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.