Skocz do zawartości

Lorneta kątowa APM 100/90 Semi-Apo


w2097

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W związku ze zmianą koncepcji sprzętu obserwacyjnego na giełdę trafia lorneta kątowa APM 100/90 Semi-Apo.

Jestem pierwszym właścicielem. Lornetę kupiłem niecałe 1,5 roku temu więc jest jeszcze na gwarancji (do listopada 2020). Sprzęt jest w bardzo dobrym stanie, optyka nigdy nie dotykana. W zestawie jest para okularów APM UFF 18mm o polu 65 stopni oraz zaślepki obiektywów i gniazd okularowych. Według dołączonego certyfikatu producent gwarantuje prawidłową kolimację przy powiększeniu 75x (ale lorneta przeszła testy przy powiększeniu 92x).

 

W czasie obserwacji używałem różnych par okularów i nigdy się nie zdarzyło, żeby któreś nie ostrzyły.

 

Cena za zestaw to 4.900 zł, koszt przesyłki kurierskiej biorę na siebie. Zazwyczaj zachęcam do odbioru osobistego ale w związku z obecną sytuacją w grę wchodzi jedynie przesyłka kurierska. Posiadam oryginalne opakowanie z piankowym wypełnieniem więc transport nie powinien wpłynąć negatywnie na sprzęt.

 

Po sprzedaży lornety na giełdę wystawię jeszcze montaż centralny APM, statyw Manfrotto 117b oraz pary okularów: APM UFF 24mm, APM Hi-FW 12,5mm i ES 8,5mm.

 

 

 

 

DSC_4028 (2).JPG

DSC_4026 (2).JPG

DSC_4029 (2).JPG

DSC_4022 (2).JPG

DSC_4032 (2).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorneta sprzedana, dziękuję.

 

W sprawie akcesoriów jestem w kontakcie z zainteresowanymi osobami. To co zostanie wyląduje na giełdzie za kilka dni.

 

Proszę o zamknięcie wątku.

Edytowane przez w2097
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hans zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.