Skocz do zawartości

Pilot SynTrek do NEQ6 (ew. SynScan?)


LibMar

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesięcy walczę z problemami swojego laptopa, a dzisiaj kolejnym stał się nieokreślony błąd niepozwalający na podłączenie się do NEQ6 przez bluetooth. Jakby coś po paru miesięcach braku obserwacji coś się wydarzyło :P

 

Chcę na razie oduzależnić się z tym od laptopa i mieć większą pewność bezawaryjności w kolejnych sesjach obserwacyjnych, bo to nie pierwszy raz. Kupię więc pilot SynTrek do NEQ6, żeby móc choć czymkolwiek prowadzić montaż. SynScan fajna opcja, ale biorąc pod uwagę aktualną cenę za nówkę-sztukę, no to do przemyślenia. GO-TO nie jest dla mnie 'must have'. Ale proszę o PW, jeśli także SynScan byłby dostępny. Atrakcyjna cena mnie skusi ;)

 

Kabel na chwilę obecną odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś połączyć się np. z telefonu, czy tylko z kompa? Bo jak tylko z kompa, to może spróbuj SynScan App na Androida? A, w ogóle to jak się łączę bezprzewodowo z montażem (co prawda przez WiFi), to bez odpalenia SynScan App na kompie/telefonie i połączeniu najpierw w tej aplikacji nie bardzo chce działać.

To tak na szybko (i bez kosztów, program do pobrania za darmo ze strony Sky-Watchera) do spróbowania, jeśli jeszcze tego nie robiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.