Skocz do zawartości

MTO CA11 na EQ-2


alinoe

Rekomendowane odpowiedzi

Opisano w cytowanej aukcji MTO-11 jako "TELESKOP ASTRONOMICZNY z możliwością stosowania jako obiektyw fotograficzny"... hm... moim zdaniem jest DOKŁADNIE ODWROTNIE!

Astronomicznie to głównie do ASTROFOTO służy! :Salut:

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisano w cytowanej aukcji  MTO-11 jako "TELESKOP ASTRONOMICZNY z możliwością stosowania jako obiektyw fotograficzny"... hm... moim zdaniem jest DOKŁADNIE ODWROTNIE!

Astronomicznie to głównie do ASTROFOTO służy! :Salut:

Nie sprzedaję go jako obiektyw tylko teleskop astronomiczny co widać chyba na zdjęciu łącznie z napędem i okularami, więc to, że został zaprojektowany jako obiektyw fotograficzny jest chyba drugorzędną sprawą!

Uwaga jest kompletnie bez sensu bo wszyscy na tym forum chyba wiedzą co to jest MTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz definiujemy przez funkcje które wykonuje!! Nie wiem...nie macie nic do roboty tylko siedzieć na forum i łapać za słówka i cały czas poprawiać wszystko i wszystkim. To ja to sprzedaję i jeśli nazwę to gruszka do kibla to sprzedaję to jako gruszkę to kibla a jeśli zostało to zaprojektowane przez producenta jako szafa grająca czy coś to nic mnie nie obchodzi. Obiektyw ze złączką oraz okularami tworzy w tym przypadku TELESKOP a nie obiektyw fotograficzny. Weźcie się we dwóch ogarnijcie zamiast gadać głupoty!

Edytowane przez alinoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma racje. To co napisał o MTO to jego sprawa, i czy to sprzeda tak jak przedstawił w opisie jest jego własnym problemem.

A propo czepiania za słówka to kolega alinoe ma tu jak najbardziej trafne uwagi.

Żeby tylko każdy tak duzo robił jak sam ocenia innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.