Skocz do zawartości

Sky&Telescope


Tiamat

Rekomendowane odpowiedzi

O! to jest nadzieja!

Poza tym dostałem przed chwila mejla od S&T następującej treści: Your S&T subscription was started with the March 2005 issue and you should receive this issue within 7-10 days.

Przyznam sie szczerze, że sie trochę zdziwiłem. Oznacza to, że ja rozpoczynam prenumeratę w marcu i skończę w marcu 2006. Myślałem, że wyślą mi razem styczniowy, lutowy i marcowy numer. :Boink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jestem troche zaniepokojony.

Ja swoje potwierdzenie prenumeraty dostałem 9 lutego, więc mogę się spodziewać numerów od kwietnia do marca chyba ??

W opcjach przy zamówieniu prenumeraty nie ma wyboru daty startu i ja też myślałem że dostane zaległe i prenumerata bedzie do końca roku.

No nic.. zobaczymy kiedy przyjdzie pierwszy numer.

 

BTW... byłem dziś w Empiku na rynku w Krakowie i nie widziałem Skaja niestety ale za to kupiłem śwetną książkę naszego kolegi Przemasa "Niebo na weekend " by Przemysław Rudź a wydali ją dobrzy ludzie z wydawnictwa Pascal. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Już o tym zapomniałem ba mam opłaconą dłuuuuugą pranumeratę ale w Sky@Telescope to zwykła procedura że otrzymujesz numer 2 miechy od daty prenumeraty bo goście drukują tylko tyle ile jest zaprenumerowane plus stała iłość do wolnej sprzedaży :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam do Was pytanie. W jaki sposob zaprenumerowac Sky & Telescope ? Ile kosztuje prenumerata np. roczna?

 

  Pozdrawiam, Tomek

przez stronę S&T. Klikasz subscribe or renew zachaczasz odpowiednie opcje klikasz przycisk SUBSCRIBE i wypełniasz kolejne formularze.

Koszt 62$/rok, 114$/2 lata, 160$/3 lata. :Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez stronę S&T. Klikasz subscribe or renew zachaczasz odpowiednie opcje klikasz przycisk SUBSCRIBE i wypełniasz kolejne formularze.

Koszt 62$/rok, 114$/2 lata, 160$/3 lata. :Salut:

 

A jaka jest forma zaplaty za prenumerate? przelew na konto czy jakos inaczej? Czy wiaze sie to z dotatkowymi kosztami poza tymi np. 62$ ?

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest forma zaplaty za prenumerate? przelew na konto czy jakos inaczej? Czy wiaze sie to z dotatkowymi kosztami poza tymi np. 62$ ?

 

  Tomek

 

Visa Classic na przykład, wszystko robi się przez internet. Nie ma zadnych problemów.

Wszystko jest na stronie s&t , wystarczy przeczytać, zakładam że znasz język w stopniu podstawowym jeśli chcesz prenumerować miesięcznik anglojęzyczny , jeśli nie to poproś kogoś ze znajomością angielskiego aby Cię przeprowadził przez transakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visa Classic na przykład, wszystko robi się przez internet. Nie ma zadnych problemów.

Wszystko jest na stronie s&t , wystarczy przeczytać, zakładam że znasz język w stopniu podstawowym jeśli chcesz prenumerować miesięcznik anglojęzyczny , jeśli nie to poproś kogoś ze znajomością angielskiego aby Cię przeprowadził przez transakcję.

W styczniu roczna prenumerata SKY przez kartę Visa zdjęła mi z konta 223,80 PLN. No i nie jeżdżę do Empika aby trafić na numer. Do EMPIKA mam 50 km :angry:

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visa Classic na przykład, wszystko robi się przez internet. Nie ma zadnych problemów.

Wszystko jest na stronie s&t , wystarczy przeczytać, zakładam że znasz język w stopniu podstawowym jeśli chcesz prenumerować miesięcznik anglojęzyczny , jeśli nie to poproś kogoś ze znajomością angielskiego aby Cię przeprowadził przez transakcję.

 

A czy mozna dokonac zaplaty przez internet majac karte Maestro?

 

Pozdrawiam, Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna dokonac zaplaty przez internet majac karte Maestro?

 

Pozdrawiam, Tomek

 

To nie jest karta kredytowa tylko płatnicza. Płacić można tylko kredytowymi, tj. takimi z tłoczonymi numerami karty - VISA, MasterCard itd. Zresztą sam możesz na stronie Skaya zobaczyć jakie karty są honorowane.

Edytowane przez Hamster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł marcowy numer. Wreszcie... Ale tak zmasakrowany, że szkoda gadać. Jedna trzecia grzbietu pisma jest zniszczona tak, że na tym odcinku wszystkie strony są luzem...

Pozdrawiam

O kurde :wow:

Ja dostałem jakiś tydzień temu numer kwietniowy, a wydaje mi się, że mieszkam na małym zadupiu.

Tiamat chyba musiś zrobić komuś kuku, w kolejnośći: w skypub: :burza: na poczcie :whip: a listonosza :sterb003: (no chyba, że jako doręczyciel okaże się nie winny :szczerbaty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.